Chakra İndirim Kodu - 88% Kupon Mart 2023

Chakra promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mart 2023

En iyi fiyatlar Chakra'da. Bu sayfadaki Chakra İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 88% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm (50)
 • Kodu (10)
 • Kampanyalar (40)
 • Ücretsiz Kargo (1)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Markanın bambu odaklı koleksiyonları insan-doku iletişimini pozitif yaşam enerjisiyle birleştiriyor. Banyo ve plaj havlusu, bornoz, yatak çarşafları, ev giyimi, ev aksesuarları, aromatik yağ, koku, yağ, mum ve vücut bakım ürünlerini saf, temiz, kaliteli ve ince tat tanımlarıyla birleştiren Çakra mağazalarında aynı duyguları uyandırmak için. . DAHA. BİLGİ Yağsız zevk, temiz ambiyans ve sakin huzur, Çakra mağazalarının ana unsurlarıdır. Ev-banyo tekstili ve kişisel bakım sektörünün yeni katma değeri Çakra, ürünleri ve mağaza konsepti ile ilk akla gelen markalar arasında hızla yükseliyor. 2005 yılında yaratılan yüzde yüz Türk markası olan Çakra, Denizli'deki büyük sanayi şirketlerinden Kocaer Grubu'nun bir iştiraki olan Kocaer Tekstil'e bağlı. Arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünleri ile popüler ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Çakra markası, doğallığın pozitif enerjisini evler, hatta banyolar ve yatak odaları gibi özel evlere ulaştırma fikriyle yaratılmıştır.

Promosyon önerileri gibi

  Kampanyalar

  100₺ LTB İndirim kampanya kampanya 500₺ Alışverişe

  KODU AÇ
  KODU
  Kampanyalar

  Geniş bir ürün yelpazesinde büyük indirimler

  KODU AÇ
  Doğrulandı KODU
  Kampanyalar

  Nike Indirim Kodu %25 Az Ödeme Fırsatı Tanımlıyor

  Bitiş: 08-04-23 Tüm Nike Kuponları
  KODU AÇ
  KODU
  Kampanyalar

  %8 HOTELS İndirim Promosyon etkinliği

  Bitiş: 17-04-23 Tüm Hotels Kuponları
  KODU AÇ
  KODU
  Kodu

  AC Lens'de Mens Eyeglasses'deki $49'e varan fiyatların keyfini çıkarın

  Bitiş: 24-03-23 Tüm AC Lens Kuponları
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Aradolu'de Kidz Çilekli ve Kakaolu Meyve Tatlısı 30 gr Züber'deki 1.63₺ kadar düşük fiyatın keyfini çıkarın

  Bitiş: 21-03-23 Tüm Aradolu Kuponları
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
Oy ver!
3.5 /600 stemmen

über Chakra

2006 yılında kurulan ve yüzde yüz Türk markası olan Çakra, Denizli'deki büyük sanayi şirketlerinden Kocaer Grubu'nun bir iştiraki olan Kocaer Tekstil'e bağlıdır. Arınma ve rahatlama gibi ihtiyaçlarınıza cevap veren ürünleri ile popüler ve tercih edilen bir marka haline gelmiştir. Çakra markası, doğallığın pozitif enerjisini evler, hatta banyolar ve yatak odaları gibi özel evlere ulaştırma fikriyle yaratılmıştır.

88% indirim

Bu sayfada, Chakra için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Chakra ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar