indirimkodları.com

Cicek İndirim Kodu

Cicek promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Cicek'da. Bu sayfadaki Cicek İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Cicek'te aşağıdaki şekillerde ödeme yapabilirsiniz: Kredi Kartı / Bankamatik Kartı Ödeme, Banka Havalesi / EFT Ödeme, Telefon Kredi Kartı Ödeme Seçenekleri. Siparişiniz, ödemenizi aldıktan sonra işleme koyulur. Mastercard'ınızla veya Visa Kredi Kartınızla 128 Bit güvenli ödeme yapabilirsiniz. Siparişiniz hemen Kredi Kartı ödemeleriniz ile işleme koyulur. Siparişinizden sonra kredi kartınızla 0212 988 12 06 numaralı telefondan bizi arayarak ödeme yapabilirsiniz. Banka havalesiyle ödeme yapabilirsiniz. Herhangi bir banka hesabımıza havale / eft yaparak bize Ödeme Bildirim Formu ile bildirimde bulunabilirsiniz. Ödemenizi alır almaz, siparişiniz işleme koyulur ve e-posta ile bilgilendirilirsiniz.
İndirim kuponunuzu aşağıdaki gibi kullanabilirsiniz: Ürününüzü sepetinize ekledikten sonra "İndirim kodunu kullan" bölümünde kullanacağınız indirim kodunu girerek indirimden yararlanabilirsiniz.
Çiçek siparişinizin faturasını alır: Siparişinizin teslimini takip eden 7 gün içinde faturanız belirtilen adresinize veya e-posta adresinize teslim edilecektir.