indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Cicek Market

Cicek Market İndirim Kodu

Cicek Market promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Cicek Market'da. Bu sayfadaki Cicek Market İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 25% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Çiçek Market Piyasasında Sipariş Onayı: Siparişlerin satın alınmasını, ödenmesini ve teslim edilmesini önlemek için sipariş onay maili müşteri tarafından beklenmelidir. İşlemde herhangi bir sorun veya teslim edilemeyen bazı alanları içeren veya kredi kartı sorunları nedeniyle oluşan sorunlar varsa, müşteriye telefon / faks / e-posta yoluyla bildirilir. Gerekirse, müşteriden bankayla iletişim kurması istenebilir. Emirlerin işlenme süresi, emrin verildiği an değil, nadir bir durumla karşılaşılırsa kredi kartından veya tahsilat (eft) üzerinden gerekli tahsilatın yapıldığına karar verdikleri andır. Ürün stok sorunuyla karşılaşıldığında derhal müşteriye bilgi verilir ve müşterilerin isteğine göre yeni bir ürün gönderilebilir. , ürünün stoklara girmesi beklenebilir veya sipariş iptal edilebilir.
Cicek Market'in iptal politikası: Siparişiniz hazırlanmamış veya verilmemişse iptal işlemi iptal edilebilir. Aksi takdirde iptal mümkün değildir. Adres ve teslimat süresi değişiklikleri, teslimat süresinden en az 3 saat önce bildirilmelidir. Çiçeğinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde teslim edilebilmesi için sipariş formundaki yerlerin eksiksiz ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Adres eksikliklerinin ve yanlışlıklarının teslimatta gecikmelere neden olacağı unutulmamalıdır. Olası reçete bilgilerini belirtmek uygundur.