Cicek Market İndirim Kodu - 75% - Cicek Market Kupon Ocak 2023

Cicek Market promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2023

En iyi fiyatlar Cicek Market'da. Bu sayfadaki Cicek Market İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 75% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (16)
  • Kodu (3)
  • Kampanyalar (13)
  • Ücretsiz Kargo (1)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Çiçek Market Piyasasında Sipariş Onayı: Siparişlerin satın alınmasını, ödenmesini ve teslim edilmesini önlemek için sipariş onay maili müşteri tarafından beklenmelidir. İşlemde herhangi bir sorun veya teslim edilemeyen bazı alanları içeren veya kredi kartı sorunları nedeniyle oluşan sorunlar varsa, müşteriye telefon / faks / e-posta yoluyla bildirilir. Gerekirse, müşteriden bankayla iletişim kurması istenebilir. Emirlerin işlenme süresi, emrin verildiği an değil, nadir bir durumla karşılaşılırsa kredi kartından veya tahsilat (eft) üzerinden gerekli tahsilatın yapıldığına karar verdikleri andır. Ürün stok sorunuyla karşılaşıldığında derhal müşteriye bilgi verilir ve müşterilerin isteğine göre yeni bir ürün gönderilebilir. , ürünün stoklara girmesi beklenebilir veya sipariş iptal edilebilir. Cicek Market'in iptal politikası: Siparişiniz hazırlanmamış veya verilmemişse iptal işlemi iptal edilebilir. Aksi takdirde iptal mümkün değildir. Adres ve teslimat süresi değişiklikleri, teslimat süresinden en az 3 saat önce bildirilmelidir. Çiçeğinizin daha hızlı ve kolay bir şekilde teslim edilebilmesi için sipariş formundaki yerlerin eksiksiz ve eksiksiz olarak doldurulması gerekmektedir. Adres eksikliklerinin ve yanlışlıklarının teslimatta gecikmelere neden olacağı unutulmamalıdır. Olası reçete bilgilerini belirtmek uygundur.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Cicek Market

Çiçek Market çiçekler için online bir mağazadır. 1999 yılında İstanbul'da kuruldu. Müşterilerimize duygularını özel bir şekilde ifade etmeleri için çok çeşitli seçenekler sunarlar. Teslimat siparişleri ve size mümkün olan en iyi hizmeti vermek için uzman ekibi, Türkiye'nin her yerinde bulunan 7/24 önde gelen bayileri ile ekip olarak çalışmaya devam ediyor. Güvenilir ekipleri ve sipariş ve teslimat süreçlerinde en son teknolojiler sayesinde, beklentilerinizi aşan bir hizmet vermeye çalışıyorlar. 2014 yılından bu yana müşterilerine şık ve lezzetli meyve ve tatlı aranjmanların yanı sıra çiçek ve aranjman gönderme seçeneği de sunuyorlar.

75% indirim

Bu sayfada, Cicek Market için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Cicek Market ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar