indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Cicek Sepeti

Cicek Sepeti İndirim Kodu

Cicek Sepeti promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

En iyi fiyatlar Cicek Sepeti'da. Bu sayfadaki Cicek Sepeti İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Alıcı, Cicek Sepeti siparişinin teslimatı sırasında bulunamazsa, prosedür izlenecektir: Alıcının teslimat sırasında bulunmaması durumunda, adınız ve imzanız siparişinizi verebilecek kişiye teslim edilebilir alıcıya. Siparişi alan kişi hakkında bilgi gönderene sms ve e-posta yoluyla gönderilir. Teslim işlemleri resmi ve özel kuruluşlara kendi usulleri çerçevesinde yapılır. Kargo ile gönderilen siparişler için kargo yetkilisi, paketinizi en yakın şubeden alabileceğinizi belirten bir not bırakacaktır. Paketinizi 3 gün içinde belirtilen şubeden alamazsanız, siparişiniz ÇiçekSepeti'ye iade edilir. Siparişinizle ilgili ayrıntılı bilgi almak isterseniz, web sitesindeki sipariş takibi ekranında satıcı ile iletişime geçerek satıcılarına başvurabilirsiniz.
Cicek Sepeti siparişinizin ücretini ödeyin: Siparişinizi kredi kartı, banka kartı, banka havalesi / EFT ve Garanti Pay ile ödeyebilirsiniz. Ürün kodu kc ile başlayan bazı tedarikçi ürünlerinde havale / EFT işlemleri yapılamamaktadır. Siparişinizde ödeme sayfasına geldiğinizde havale / EFT seçeneğiniz varsa, havale / EFT ile ödemenizi yapabilirsiniz. Para transferi / EFT seçeneği yoksa, yalnızca kredi kartınızı ve banka kartınızı işleyebilirsiniz. Ayrıca, iletişim merkezlerini, e-postalarını veya canlı destek kanallarını kullanarak ödeme ile ilgili tüm konularda ekibinden destek alabilirsiniz.