indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Cinemaximum

Cinemaximum İndirim Kodu - 51% Indirim Mayıs 2022

Cinemaximum promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Cinemaximum İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Cinemaximum'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 51% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Bu sinema, istenen baskıda en iyi kalitede en son filmleri sunar, böylece yalnızca çevrimiçi olarak ve ödeme yaparken dikkat ederek biletimizi alabiliriz. Düzgün kontrol edin bu bilet size ait olmalı ve adınız orada belirtilmelidir.
DAHA FAZLA BİLGİ
Sinema teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip eden ve bu yenilikleri ilk önce Türk izleyicilerle buluşturan Mars, misafirlerinin sinema deneyimini en üst düzeye çıkarmayı hedefliyor. Mars'a olan bu tutku, Türkiye'deki dijital dönüşümü tamamladı, yani tüm görüntü ve dijital sistemi sayısallaştırmak ilk sinema zinciri haline geldi. Tüm IMAX Sinemasını Türkiye’de birleştiren Mars Group, aynı zamanda Kasım 2015’te de bu konuda Türk sinemasında 4DX teknolojisini bir araya getirdi. Sinema faaliyetlerine ek olarak, Mars Sinema Grubu, Mars Media ile film reklamcılığı sektöründe ve Mars Dağıtım ile film dağıtım sektöründe faaliyet göstermektedir.