Columbia İndirim Kodu - 50% - Columbia Kupon Ekim 2022

Columbia promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar Columbia'da. Bu sayfadaki Columbia İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Teslimatlar sırasında, üreticilerden kaynaklanan sorunlar nedeniyle ürünleri kendi başlarına üretmeye karar verirler. 1948'de Gert, aile şirketine katılan ve büyüyen şirkette önemli bir yer alacak olan arkadaşı Noel Boyle ile evlendi. Noel 1970'te kalp krizi nedeniyle aniden öldüğünde, Gert oğlu Tim'den yardım aldı. Buna rağmen, Columbia kısa sürede hızla hareket etmeye başlar. DAHA. BİLGİ Columbia Kavşağı Sistemi ile çok yönlü kullanım sağlayan bir teknoloji geliştirmiştir. 80'lerin başında, 60 yaşında, Gert reklam kampanyalarında "Anne Boyle" tasviriyle popüler oldu. 1998'de halka açıldı ve Columbia, aktif dış mekan tekstil endüstrisinde dünya lideri olarak yeni bir dönem başlattı. Sitemize üye olmadan alışveriş yapabilirsiniz. Ürününüzü sepetinize ekledikten sonra “üyelik olmadan devam et” butonuna tıklayarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Siparişlerinizi sağlıklı bir şekilde kontrol edebilmen için üye girişi yapmanı tavsiye ediyoruz. Üyelik sırasında aldığımız bilgiler, güvenli bir satın alma işlemi yapmanız için gereklidir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /601 stemmen

über Columbia

1938'de kurulan Columbia Sportswear Company, küçük bir ailenin sahip olduğu şapka distribütörü olduğu zaman dünyanın en büyük dış giyim markalarından biri haline geldi. Ayrıca Amerika'da kayak konusunda lider markalardan biridir. Kolombia'nın yoğun hattı; Çok çeşitli dış giyim, spor giyim, dayanıklı ayakkabılar ve aksesuarlar sunmaktadır. Geliştirilen ürünler fonksiyonel ve şık bir şekilde tasarlanmıştır. Columbia Spor Giyim Başkanı, aynı zamanda Gert Boyle'nin oğlu olan Tim Boyle şirketinin başkanı ve CEO'su Gert Boyle tarafından yönetiliyor. Columbia Tarihi, 1937'de, ebeveynleri Paul ve Marie Lamfrom, Almanya'ya kaçtığında başlar. Oregon Portland'da, Columbia Hat Company adında küçük bir şapka dağıtıcısı alıyorlar.

50% indirim

Bu sayfada, Columbia için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Columbia ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar