indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Cosmetica

Cosmetica İndirim Kodu - 80% Kupon Mayıs 2022

Cosmetica promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Cosmetica'da. Bu sayfadaki Cosmetica İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 80% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Cosmetica.com.tr'de satılan tüm ürünler üretici ve ithalatçıların garantisi altındadır. cosmetica.com.tr, Tüketiciyi Koruma Kanunu çerçevesinde hareket etmektedir.
Ambalajından çıkan ürünlerin hepsini 14 gün içinde iade edebilirsiniz. İade veya değişim talebinizin nedenini belirterek, Cosmetica'ya 0850 777 05 36 numaralı telefondan e-posta gönderebilir veya Cosmetica ile irtibata geçebilirsiniz. İade edilecek veya değiştirilecek ürün, varsa fatura, kutu, ambalaj ve standart aksesuarlarla birlikte eksiksiz ve hasarsız teslim edilmelidir. Aksi takdirde iade kabul edilmeyecektir. Ürünü kargo şirketine gönderdiği adrese gönderirken, orijinal kutusu zarar görmeyecek şekilde muhafaza edilmelidir. Orijinal kutunun hasar görmesinden beş (5) iş günü sonra kredi kartınıza veya hesabınıza iade yapılır ve faturayı alırlar.
Web sitelerinde alışveriş yapabilmek için sistemlerine üye olmalısınız. Hızlı üye olmak için Facebook ile Bağlan düğmesini kullanabilirsiniz. Web sitelerinde yaptığınız alışverişlerin temel bilgileri nedeniyle üye olmayanlar için alışveriş yapamazsınız.