indirimkodları.com

D-Smart Hediye Çeki - 60% - D-Smart Kupon Mayıs 2022

D-Smart promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar D-Smart'da. Bu sayfadaki D-Smart Hediye Çeki, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% Indirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

İlk 5 ay film serisi kanallar hediye! Ay ve gelecek ay fiyat satın ücretsiz! İki yıl boyunca indirim ve sabit maliyet. Aktüasyon gider nimet ve Iç kuruluş değeri nimet
HD kalitesi ve Ilk 4 ay belgesel Lover + eğlenceli Supplement paketi ile D-akıllı dünyanın zengin madde takdir! D-Smart/D-SmartNet faturanızı "acil ücret yetkilendirme " ile ödeyin. D-Smart evreni takdir etmeye devam edin! Tüm MasterCards ile faturanızı ödeyebilir veya www.dsmart.com.tr ve D-Smart müşteri hizmetleri 'ndeki çevrimiçi Işlemler menüsünden yönergeler verebilirsiniz (0850 266 0 266)
D-Smart/D-SmartNet faturanızı "acil ücret yetkilendirme " ile ödeyin. D-Smart evreni takdir etmeye devam edin! Tüm MasterCards ile faturanızı ödeyebilir veya www.dsmart.com.tr ve D-Smart müşteri hizmetleri 'ndeki çevrimiçi Işlemler menüsünden yönergeler verebilirsiniz. Sözleşmeli kurumlardan gelen birikimler, Web üzerindeki çerçeveye hemen yansıtılmaktadır. Garanti Bankası kolay teller, ıNG Bank, Türk Ekonomi Bankası, ıCBC Bankası, yetkili ödeme merkezleri, 1 TL Döviz masrafı tahsil edilir.
PTT kutu ofis taksitleri için 2 TL ve PTTMatic taksit için 1 TL 'lik bir işlem ücreti vardır. Akbank kutu ofis taksitleri, ATM için 1 TL ve kartsız borsalarda 2,50 TL, programlanabilir taksit siparişleri için 0,50 TL 'lik bir işlem ücreti alınmaktadır. D-Brilliant D-Fix ile, bağlantı ve uydu alıcılarının ordularını imha edebilir ve temel ve şık bir görünüm vardır. Eviniz Türksat ile döşenmiş ise, şüphesiz kuruluş sorunları olmadan D-Smart zengin evren alabilirsiniz. D-Fix ile TV 'nizi, ek kontrol gereksinimi kalmadan tek bir uzaktan kumanda ile kontrol edebilirsiniz ve aynı şekilde 4K, mükemmel TV 'Lerde anket yararına iletişim kurabilirsiniz.