indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Davetcokelbisemyok

Davetcokelbisemyok Indirim Kodu

Davetcokelbisemyok promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Davetcokelbisemyok Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Davetcokelbisemyok'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Küçük hasarlara ve dökülmeye ne dersin?
Olası hasarlar veya dökülmeler hakkında endişelenmeyin. DavetcokElbisemYok bazı olayların kaçınılmaz olduğunu anlıyoruz. Küçük hasarlar ve dökülmeler terzileri tarafından halledilir.
Kira ne kadar süreyle devam edebilir?
DavetcokElbisemYok kiralama süresi (4 - 6) İstanbul için 4 gün, İstanbul dışındaki şehirler için 6 gündür. Kiraladığınız elbiseyi giyeceğiniz tarihten 1 gün önce, özel durumlarda, giyeceğiniz tarihten 2 gün önce alabilirsiniz. Eğer kiralama süresini uzatmak istiyorsanız, elbisenin kira ücreti ile orantılı olarak uzatılmış gün için bir ödeme olacaktır.
Kiraladırdığım elbiseyi iade etmek mümkün mü?
Kiraladığınız elbisenin parasını ödediğiniz zaman, iade ve iade işlemimiz 24 saat içinde olmalıdır. 24 saat sonra para iadesi yapılamaz. Etkinliğiniz iptal edilirse aynı yordam geçerlidir. 24 saat geçtikten sonra para iadesi yapılmaz ve ödediğiniz tutarı 6 ay içinde kullanma hakkına sahipsiniz.
Elbiseye bir şey olduğunda müşteriye uygulanan yaptırımlar nelerdir?
Tüm DavetcokElbisemYok giysiler sigortalı ve hasar, gözyaşı, yanıklar ve sigorta giysilerüzerinde dökülmeleri içerir. Kayıp ve hırsızlık durumunda, resmi bir rapor gereklidir. Bir kayıt yokluğunda, ödeme müşteriden kira bedeli değil elbisenin satış fiyatından alınır.
Siparişimi değiştirebilir miyim? / eğer değişebilirsem, ne kadar süre önce bilgilendirmeliyim?
Giyeceğiniz tarih için elbisenin kullanılabilirliği, siparişi değiştirmek istediğiniz ürün için öncelikle kontrol edilir. Uygunluk durumunu doğruladıktan sonra hazırlanıp size sevk edildiğiiçin DavetcokElbisemYok'un en az 3 gün önceden bilgilendirilmeleri gerekmektedir.