indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Deichmann

Deichmann İndirim Kodu - 50% - Deichmann Kupon Mayıs 2022

Deichmann promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Deichmann'da. Bu sayfadaki Deichmann İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Deichmann'ın internet mağazasından satın aldığınız ürünlerle ilgili bir sorun varsa veya aldığınız ürünler ihtiyaçlarınızı karşılamıyorsa, teslimattan sonra iade edebilirsiniz. Geri ödemeler yalnızca Çevrimiçi Mağazalarından yapılır. Ürünlerin iadesi için belirtilen iade süresi 14 gündür, ancak Deichmann Shoemaker müşterisi olarak, internet sitesinden satın aldığınız ürünü, yeniden satış özelliğini kaybetmemesi koşuluyla 30 gün içinde faturanızla birlikte iade edebilirsiniz.
Para iadesi Deichmann Research Service tarafından gözden geçirilecektir, yukarıdaki koşullara uygunsa geri ödeme işlemi başlatılacaktır.
Ürün iade koşullarına uygunluk açısından kontrol edildikten sonra, www.deichmann.com tarafından kredi kartınıza veya PayPal hesabınıza iade edilir. Bankanıza bağlı olarak, geri ödemenizin kredi kartınızdan geçmesi 10 gün kadar sürebilir. Bu işlem tamamen bankanıza bağlıdır ve Deichmann'ın bankanıza müdahale etme hakkı yoktur ve hiçbir sorumluluğu yoktur.
Kapıda nakit ödeme seçeneğini 1000 TL'ye kadar olan siparişlerde kullanabilirsiniz. Kapıda nakit ödeme sadece 6 TL. Kapıda ödeme seçeneği olan bir sipariş vermek için bir üyelik hesabı oluşturmanız gerekir.