indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Dekorazon

Dekorazon İndirim Kodu - 95% - Dekorazon Kupon Mayıs 2022

Dekorazon promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Dekorazon'da. Bu sayfadaki Dekorazon İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 95% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişlerinizin bir sonucu olarak kargo ücreti, ödeme bölümünde belirtilen tutarda siparişinize yansıtılır. Belli siparişlerde ve / veya belirli sipariş miktarlarında ücretsiz kargo uygulaması dekorazon.com girişimidir.
siparişlerini kendi web sitesi üzerinden verdiniz, anlaşmalı kargolar adresinize Türkiye topraklarında bulunan şirketler tarafından teslim ediliyor. Büyük yerleşim yerleri haricinde ilçe, kasaba vb. Nakliye şirketleri haftanın belirli günlerinde teslimat yapabilir ve dekorazon.com gibi gecikme durumunda sorumluluk kabul etmez. Ayrıca, birçok firma Türkiye’deki köylere kargo teslimatı yapıyor, eğer yapılırsa ekstra ücret alıyor. Bu gibi durumlarda ek ücrete tabi olabilir.
Ürünlerin iadesi 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun'un 48. Maddesine dayanmaktadır. Mesafeli ve Sözleşmeler Yönetmeliğinin 9. maddesi uyarınca, alıcı ürünü 14 (on dört) gün içinde iade etme hakkına sahiptir. Satış Sözleşmesinin Fişinin alındığı tarihten itibaren. 6502 Sayılı Tüketicinin Korunması Kanunu hariç olmak üzere, Dekorazon.com'dan satın aldığınız ürünleri, malların teslim tarihinden itibaren 14 (on dört) gün içinde geri gönderme hakkı karşılığında gönderebilirsiniz. Bunu, Müşteri Hizmetleri e-posta adreslerine bir e-posta göndererek yapabilirsiniz.