indirimkodları.com

Dekoryon Indirim Kodu

Dekoryon promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

Dekoryon Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dekoryon'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Sipariş verirken neleri göz önünde bulundurmalıyım?
Her şeyden önce, kayıt olurken doldurduğunuz üye formunun eksiksiz ve güncelleştirilmiş bilgiler içerdiği gerçeğine dikkat etmalısınız. Siparişinizden sonra herhangi bir sorun olması durumunda, DEKORYON müşteri temsilcileri üyelik bilgilerinizdeki iletişim bilgilerinizi kullanarak sizinle irtibata geçecektir. Siparişiniz girdiğiniz teslimat adresine gönderilecektir. Kargo teslimatı sırasında herhangi bir sorun olmaması için, tam ayrıntılı olarak adresinizi yazmalısınız.
Sipariş durumumu nasıl izleyebilirim?
Hesap sayfanızdaki Siparişlerim bölümünden giriş yaptıktan sonra sitemizde vermiş olduğunuz tüm siparişleri takip edebilirsiniz.
Siparişim gönderildi. Durumunu nasıl kontrol edebilirim?
DEKORYON sitesinde siparişiniz için kaydolduktan sonra, siparişleriniz hesap sayfanızda listelenir. Siparişinizin yanındaki gönderi linkine tıklayarak siparişinizin durumunu takip edebilirsiniz.
Siparişim hangi nakliye şirketine gönderilecek?
Sitemizde yer alan siparişleriniz Yurtiçi Kargo ve Aras Kargo ile gönderiliyor.
Kargo ücreti nedir?
Türkiye'deki tüm şehirler için kendi web sitesi üzerinden yaptığınız alışverişlerde kargo ücreti 8,00 TL'ye kadar dır.
Siparişimi verdim, sonra ne olacak?
Siparişiniz herhangi bir sorun yaşamadan sisteme ulaştıktan sonra, kendi sitesine üyelik oluştururken kullandığınız e-posta adresinize siparişinizin ayrıntılarını belirten bir e-posta gönderirler. DEKORYON müşteri temsilcileri, siparişinizi en kısa sürede sorunsuz bir şekilde size ulaştırmak için ürünlerinizi hazırlayacak ve sevk edecektir. Siparişiniz, siparişi aldıktan sonra en geç 4 iş günü içinde gönderilecektir. Ürününuz kargo şirketine teslim edildiğinde, size tekrar bir e-posta gönderecek ve kargo hakkında bilgilendirilceksiniz. Ödemelerinizi Visa, Visa Electron ve Mastercard kredi kartları, Banka Havalesi veya Kapı Ödemesi ile yapabilirsiniz.