indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Deposit Photo

Deposit Photo Indirim Kodu

Deposit Photo promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

En iyi fiyatlar Deposit Photo'da. Bu sayfadaki Deposit Photo Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Deposit Photo ücretsiz deneme sunuyor mu?
Lütfen resimlerimizin kalitesini denemek veya doğru görüntü boyutunu seçmek için ücretsiz dosyalarınızı indirmekten çekinmeyin. Belirli bir görüntünün ihtiyaçlarınıza uygun olup olmadığını kontrol etmek için lütfen ücretsiz, filigranlı küçük resim görüntüsünü indirmekte çekinmeyin. Küçük resmi indirme seçeneğini görmek için farenizi resmin üzerine taşımanız nıza gerek yok.
Otomatik yenilemeyi iptal edersem, kalan dosya indirme haklarıma erişimim olur mu?
Aylık Üyelikler Evet, kalan dosya indirme hakkınız planınız sona erene kadar devam eder. Esnek Planınız otomatik olarak yenilenmezse, üyeliğiniz sona erdiğinde ek dosya indirmeler de dahil olmak üzere kullanmadığınız dosya indirme haklarını kaybedersiniz. Otomatik yenileme açık olduğu sürece, kullanmadığınız dosyaları indirme hakkınız bir sonraki aya aktarılır.
İsteğe Bağlı İndir
Evet, Otomatik yenilemeyi iptal etseniz bile, Demand Download'da satın aldıktan sonra bir yıl için geçerlidir
Model iznini nasıl gönderebilirim?
Yüklemeden önce görüntü özniteliklerini rapor ederken sahte izin ekleme seçeneğiniz vardır.
Resimlerimin denetçileriniz tarafından reddedilmesinin nedenleri nelerdir?
Tüm dosyalar kalite ölçütlerini karşılamaz; Dosyalarda kabul edilemez veya yasaklanmış nesneler; Daha önce arşivlenmiş dosyaların yarısı veya tümü çakışıyor; Dosyalardaki düşük sanatsal / telafi edilmemiş değerler.