Derimod İndirim Kodu - 70% Kupon Aralık 2022

Derimod promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

Derimod İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Derimod'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (31)
  • Kodu
  • Kampanyalar (31)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Felsefesi koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu olan Derimod, müşterilere değişen tüketici beklentileri ve değişen yaşam tarzlarına paralel olarak tasarlanan ürün ve koleksiyonlarıyla kendilerini özgürce ifade etme imkanı sunuyor. Koleksiyonlarını sürekli yenileyebilen Derimod, her bir üründe tek tek derinin saygınlığını ve zerafetini yansıtıyor. Hedefliyor. DAHA FAZLA BİLGİ Türkiye'de modayı deri ile birleştiren ilk marka olan Derimod, 41 yıldır sektörde öncü olmaya devam ediyor. Sektörün lokomotifi olan ilkleri ile hayata geçirilen Derimod, ABD'de bir mağaza açan ve 1982 yılında ABD'de Los Angeles / Beverly Hills'de kendi markasıyla açan ilk deri firmasıydı. Derimod, yurtdışında moda çekimleri yapan ilk Türk deri markasıdır. Türkiye'de modayı deri ile birleştiren ilk marka olan Derimod, 40 yıldır sektörde öncü olmaya devam ediyor. Sektörün lokomotifi olan ilkleri ile hayata geçirilen Derimod, ABD'de bir mağaza açan ve 1982 yılında ABD'de Los Angeles / Beverly Hills'de kendi markasıyla açan ilk deri firmasıydı. Derimod, yurtdışında moda çekimleri yapan, Linda Evangelista ve Mila Jovovich gibi dünyaca ünlü markaları kullanan ilk Türk deri markasıdır.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /674 stemmen

über Derimod

1974 yılında deriyi moda ile buluşturmak amacıyla kurulan Derimod, cildin asaletini günümüz çizgisine taşıdı ve yepyeni bir yaşam ve zerafet tarzının ilk temsilcisi oldu. Derimod'da 110 mağazası bulunan Türkiye, gençlerin kalbi fethi ile sokak modası ruhunu yansıtan By Derimod.Temel olarak bu firma Türkiye'de geniş bir alanda çalışmakta ve müşterilerini kaliteli çalışmaları ile eğlendirmektedir.

70% indirim

Bu sayfada, Derimod için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Derimod ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar

FLO için diğer promosyon kodları