indirimkodları.com

Derimod İndirim Kodu - 70% Kupon Mayıs 2022

Derimod promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Derimod İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Derimod'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Felsefesi koşulsuz müşteri memnuniyeti ve mutluluğu olan Derimod, müşterilere değişen tüketici beklentileri ve değişen yaşam tarzlarına paralel olarak tasarlanan ürün ve koleksiyonlarıyla kendilerini özgürce ifade etme imkanı sunuyor. Koleksiyonlarını sürekli yenileyebilen Derimod, her bir üründe tek tek derinin saygınlığını ve zerafetini yansıtıyor. Hedefliyor.
DAHA FAZLA BİLGİ
Türkiye'de modayı deri ile birleştiren ilk marka olan Derimod, 41 yıldır sektörde öncü olmaya devam ediyor. Sektörün lokomotifi olan ilkleri ile hayata geçirilen Derimod, ABD'de bir mağaza açan ve 1982 yılında ABD'de Los Angeles / Beverly Hills'de kendi markasıyla açan ilk deri firmasıydı. Derimod, yurtdışında moda çekimleri yapan ilk Türk deri markasıdır. Türkiye'de modayı deri ile birleştiren ilk marka olan Derimod, 40 yıldır sektörde öncü olmaya devam ediyor. Sektörün lokomotifi olan ilkleri ile hayata geçirilen Derimod, ABD'de bir mağaza açan ve 1982 yılında ABD'de Los Angeles / Beverly Hills'de kendi markasıyla açan ilk deri firmasıydı. Derimod, yurtdışında moda çekimleri yapan, Linda Evangelista ve Mila Jovovich gibi dünyaca ünlü markaları kullanan ilk Türk deri markasıdır.