indirimkodları.com

Deriza Indirim Kodu

Deriza promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Deriza'da. Bu sayfadaki Deriza Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 38% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

İade ler ve değişimler
Kural olarak, türevi tarafından satın aldığınız ürünü faturanızı ve iade nedenini içeren bir faturayla iade edebilirsiniz. İadeler orijinal kutu veya ambalaj ile yapılmalıdır. Orijinal kutusu/ ambalajı zarar görmüş, yeniden sakabiliyetini yitirmiş ve başka bir müşteri tarafından satın alınamayan ürünlerin iadesi kabul edilmez. İade etmek istediğiniz ürünle birlikte orijinal faturayı (tüm kopyalarınızı) ve iade nedenini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekir. İade etmek istediğiniz ürün nakliye ücreti deriza kapsamındadır. Bu durumda, kendi sitesinde dolduran bildirim formunuz ile YURTİçİ KARGO ile göndermeniz gerekmektedir. Diğer durumlarda, nakliye ücreti sizindir.
İade İşlemleri;
Gelen ürün ilk olarak İade Departmanı tarafından incelenir, gerekirse ürünün yetkili servisine veya test için tedarikçi firmaya gönderilir. Yukarıdaki koşullara uygunsa, geri ödeme işlemi başlatılır. Para iadesi talebinde bulunduğunuzda, siparişiniz kredi kartıyla yapılmışsa, banka hesabınıza, banka havalesi ile oluşturulmuşsa, siparişiniz kredi kartıyla yapılmışsa, sistem geri ödeme tutarını otomatik olarak kredi kartınıza yansıtacaktır. Ürün sitede istenen özelliklerle farklı veya ayrıca üretildiğinde iade etme veya değiştirme hakkına sahip değildir.
Kargonuzu ne zaman teslim edin?
YURTİçİ Kargo tarafından her gün teslimat hizmeti verilen bölgelere yapılacak standart gönderilerde; Teslim, türeyen ürünlerin stokta olması halinde şehir için 1 iş günü ve 600 Km'ye kadar olan mesafeler ile 600 Km'nin üzerindeki mesafeler için 2 iş günü içinde yapılır. Belirtilen süreler mücbir sebepler nedeniyle değişebilir. Yurtiçİ kargo şubelerinden günlük teslim edilmeyen adresler veya teslimatYapılamadığı merkezden uzak noktalar için bilgi alabilirsiniz.