indirimkodları.com

DESA İndirim Kodu - 80% Kupon Mayıs 2022

DESA promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar DESA'da. Bu sayfadaki DESA İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 80% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Ürünün orijinal değerinin 2011 yılında tasarımdan geldiği fikri ile, dünyaca tanınmış markaları Giorgio Armani, Salvatore Ferragamo ve yaratıcı Graeme Black'i getirerek, tasarım ekibine verdiği önemi artırarak tasarım ekibini genişletiyor. Hugo Boss'un direktörü, yaratıcı ekibin başına geldi.
DAHA FAZLA BİLGİ
Her zaman yüksek üretim kalitesi ve çağdaş tasarım prensibi ile dünyada ve Türkiye'de öncü olmayı hedefleyen DESA, 2005 yılında Türkiye Süper Markalı Süper Markalar olarak seçim komitesi tarafından değerlendirilecektir. 2006 yılında, 10 yılda 10 küresel marka oluşturmak amacıyla oluşturulan Turquality programı için DESA seçildi. Londra ofisinin personeli, koleksiyonda değişiklik yapmak ve DESA'yı moda markası yapmak için genişletildi.
2007 yılında, DESA'nın 24 yıldır Türkiye, Suriye, Ermenistan, Azerbaycan, Gürcistan ve Kıbrıs'taki mülkiyeti, United Travel Products Inc.'in Samsonite Europe'un% 60 hissesini içeren satış, pazarlama ve dağıtım faaliyetlerini yürüten Samsonite ürünlerini pazarlıyor. NV 'sattı. Bu ortaklık doğrultusunda 7 adet DESA mağazası Samsonite'e devredildi.