indirimkodları.com

Digiturk İndirim Kodu

Digiturk promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2021

En iyi fiyatlar Digiturk'da. Bu sayfadaki Digiturk İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Faturanızı Digiturk'te ödeyebilirsiniz: Faturalarınızı birçok kanal üzerinden kolayca ödeyebilir ve otomatik ödeme talimatlarını verebilirsiniz. Otomatik ödeme talimatı sayesinde faturalarınızı gecikmeden ve takip etmeden kolayca ödeyebilirsiniz. Online İşlem Merkezi: Online İşlemler Merkezi'ne faturanızı girerek Fatura menüsündeki Fatura Ödeme sekmesinden faturanızı ödeyebilir, gelecekteki faturalarınız için ödeme talimatı sekmesinden otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz. Online İşlemlere giriş yapmak için buraya tıklayın. Digiturk Müşteri Servisi: Kredi kartı fatura ödeme işleminizi, sesli yanıt sistemi yardımı ile 0212 473 73 73 numaralı telefondan Digiturk Müşteri Hizmetleri'ni arayarak yapabilirsiniz. Digiturk Yetkili Servisleri: Faturalarınızı, şehrinizdeki Digiturk Yetkili Servisleri'nden ödeyebilirsiniz. En yakın yetkili servisini bulmak için tıklayın. Anlaşmalı Bankalar: Anlaşmalı bankalara ulaşabilirsiniz.
Digiturk Plus'ın uzaktan kayıt özelliği ile evde olmasanız bile en sevdiğiniz programları kaçırmayacaksınız. Uzaktan kayıt için 4 alternatif vardır: DİJİTÜRK ONLINE İŞLEMLERİNDEN KAYIT - Digiturk Online Transactions, kaydın menünün sol tarafındaki Uzaktan Kayıt menüsünden sipariş vermenizi sağlar. Kayıt olmak için buraya tıklayın. BİZDEN KAYIT - beIN Connect beIN Connect'te oturum açtıktan sonra, sol üst menüdeki "Rehber" sekmesinden kaydetmek istediğiniz kanalı ve programı seçerek uzaktan kaydı tamamlayabilirsiniz. BeIN Connect uygulamasını indirmek için; MOBİL TELEFONUNDAN KAYIT OLMAK-Kayıtlı cep telefonunuzdan; Aynı güne kaydolmak istiyorsanız, KANAL TASARRUFU, program yazdıktan sonra, bitiş saatini ve kanal adını 3555'e gönderebilirsiniz. DİJİTÜRK MÜŞTERİ HİZMETLERİNDEN KAYIT OLMA- (0212) 473 73 73 Digiturk Müşteri Hizmetlerini arayabilir, 3 ve 5 tuşlarını sesli yanıt sisteminden arayabilir ve istediğiniz program için kayıt talimatını verebilirsiniz.