Dilvin İndirim Kodu - 80% Indirim Ekim 2022

Dilvin promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

Dilvin İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dilvin'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 80% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Üretim kalitesinde olduğu gibi, gerekli özen ve dikkati gösteren firmamız, çağın gerektirdiği bilişim sistemleri ve enerji ile gerekli dinamizmi sağlamıştır. Siparişleriniz Mng kargo ile gönderilir. Hafta içi 14: 00'e kadar verilen siparişler aynı gün içerisinde kargoya verilir ve 14: 00'dan sonra verilen siparişler bir sonraki iş gününe ertelenir. Paket teslimatları akşam yapılır ve kargo takip bilgileri size e-posta ve sms ile gönderilir. DAHA FAZLA BİLGİ 5000 m2 kapalı alan, son teknoloji shima ve kalıp bilgisayarları, Ar - Ge, test ve kontrol tesisleri, ileri teknoloji bilgi sistemleri ve kaliteden ödün vermeden firmamızın her alanında mükemmel olmaya çalışan uzman personel Müşterilerin ve dünyanın beğenisine sunulan ürünler, moda standartlarını yakalamayı başardı. ... Siparişiniz 1-4 iş günü içerisinde size teslim edilecektir. Tahmini teslim süresi iş günlerinde hesaplanır, bu nedenle belirtilen süre hafta sonu ve resmi tatil günlerini içermez. Bu saatler arasında verilen siparişler ilk iş günü içerisinde kargoya teslim edilir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /591 stemmen

über Dilvin

Şirketimiz 1988'den beri faaliyet göstermektedir. 2002 yılından beri Dilvin adıyla hem toptan hem de online ticaret sektöründeki yerini almaya devam etmektedir. Tasarım şekli ve üstün üretim kalitesi ile sektördeki az sayıdaki firmadan biri olan firmamız, Türkiye'de ve yurt dışında sağlam bir hazır giyim markası olarak kendini kanıtlamıştır. Hazır giyim alanında MODA anlayışını yaratarak, iç ve dış pazarlardaki yerini kendi markası ile artırmaktır. Özgün moda kavramı, dünya modasını yakından ve 25 yıllık tecrübeyi müşteri memnuniyeti ile birleştirerek arzu edilen bir marka haline geldi.

80% indirim

Bu sayfada, Dilvin için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Dilvin ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar