Direnc Net İndirim Kodu - 60% - Direnc Net Kupon Ekim 2022

Direnc Net promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

En iyi fiyatlar Direnc Net'da. Bu sayfadaki Direnc Net İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Direncnet'teki üyeliği aşağıdaki yolları kullanarak: Mağazasına abone olmak için, sadece Üye İşlemleri sayfasına gidin ve ilgili bölümleri doldurun. İletişim bilgilerinizi ve ulaşım problemlerinizi belirlemek için üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız çok önemlidir. Üyelik basit ve hızlı bir işlemdir. Üyelik herhangi bir zorunluluk anlamına gelmez. Ancak, lütfen alışveriş yapmadan önce Satış Sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Üyeliğini istediğin zaman sonlandırma hakkın var. Direncnet Üyeliğinin İptali: Üye istediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra, web sitelerinden bağlantısı kesilecektir. Üyeliğinizi sonlandırmak için isteğinizi iletişim bilgileri sayfasından göndermelisiniz. Ürün öngörülemeyen sebeplerle süre içinde Direncnet'ten teslim edilemezse: Direncnet tarafından öngörülemeyen mücbir sebepler meydana gelirse ve ürün bu süre içinde teslim edilemezse, Alıcıya bildirilir. Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzer bir ürünle değiştirilmesini veya teslimatın ertelenmesini engelleyene kadar erteleyebilir. Alıcı siparişi iptal ederse; Ödemenin peşin yapılması durumunda, iptalden sonraki 14 gün içinde nakit olarak ödeme yapılır. Alıcı ödemeyi kredi kartı ile yaptıysa ve iptal ederse, ürün bedeli bu iptali müteakip 14 gün içinde bankaya iade edilir, ancak bankanın 23 hafta içinde alıcının hesabına havale etmesi mümkündür.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Direnc Net

Direncnet Elektronik ürünler için online bir mağazadır. Elektronik komponent satışlarında Türkiye\'nin Lider Elektronik Pazarıdır. Kuruluş tarihlerinden bu yana sizin için dünyanın elektronik teknolojisindeki gelişmeleri takip ediyorlar. Elektronik komponent sektöründe ülke ve bölgelerinde lider bir firma olacak. Her türlü elektronik bileşen talebini karşılamak için portföylerini ve ürün yelpazesini sürekli genişletmek. Misyonları, müşteri memnuniyetine yönelik yönetim yapıları ile sizlere en uygun arzı sağlamak ve dünya markalı ürünlerini kullanıcılarına en uygun fiyatlarla sunmak, kaliteli, uygun maliyetli, doğru ve hızlı hizmet sunmaktır.

60% indirim

Bu sayfada, Direnc Net için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Direnc Net ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar