indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Dodo Mama

Dodo Mama Indirim Kodu

Dodo Mama promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ocak 2021

Dodo Mama Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dodo Mama'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 75% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ne kadar yemek vermeliyim?
Gıda boyutları ve oranları Dodo Mama ambalajının arka tarafında yer almaktadır. Kedinizin/ köpeğinizin ağırlığına göre günlük ne kadar yemek vermeniz gerektiği belirtiliyor.
Dönerken nakliye ücreti benim midir?
Ürünü almadan önce iade ederseniz, nakliye ücreti Dodo Mama tarafından karşılanacaktır. Teslimat ı aldıktan sonra yapılan iadelerde, nakliye maliyeti size aittir.
Hasarlı kargoyu nasıl değiştirebilirim?
Gelen ürün paketi hasar görmüşse, ürünü almayın, ürünün zarar gördüğü için teslim almadığınızı imzalayarak konşimentoyu imzalarsanız ve durumu hasarlı ürün yerine [email protected] numaralı telefona bildirirseniz, yeni ürün iş günü içinde gönderilecektir. Birkaç parça ürün sipariş edilmiş olsa bile, bu tek bir ürün için yapılabilir.
Kargomu nasıl takip edebilirim?
Kargonuzu sitemizdeki Hesabım menüsünden "Siparişlerim" bölümünden takip edebilirsiniz.
Faturayı ve siparişimi farklı yerlere gönderebilir misiniz?
Ürünler taşıma sırasında faturaları ile birlikte sevk edilmelidir. Bu nedenle, faturanız siparişinizle birlikte paketteki teslimat adresinize gönderilir.
Nakliye ücreti benim mi?
Siparişlerinizin sepet toplamı 100 TL ve üzeri olduğunda, kargo ücreti Dodo Mama tarafından karşılanır. Aksi takdirde, nakliye ücreti sizin tarafından ödenecektir.