indirimkodları.com

Dolap İndirim Kodu - 90% Kupon Mayıs 2022

Dolap promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Dolap'da. Bu sayfadaki Dolap İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 90% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ödeme Hizmeti Sağlayıcısı: Gardırop adına ödeme hizmetlerini yürütme yetkisi olan lisanslı bir ödeme tesisi; iyzico Teknoloji Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş.
Dolap'ın pazarlık ettiği Speed ​​Cargo, Yurtiçi Kargo ve Ptt Cargo tarafından gönderilen tüm kargolar sadece 3,99 TL!
Kargo ücreti, ödeme sırasında alıcının kartına alınır.
Sevk 3 iş günü içerisinde gönderilmiş, satıcıya bir hatırlatma mesajı gönderilmiştir.
Eğer bir sonraki 1 gün içinde hala gönderilmezse, siparişinizi iptal etme ve geri ödemenizi geri alma hakkınız vardır. Bu durumda, Dolap sizi bilgilendirecek ve siparişi iptal edebileceksiniz.
Ürünü beğenmediyseniz ya da hiç bedeniniz yoksa, ikinci el satışın niteliği nedeniyle iade edemezsiniz, ancak en düşük komisyon oranları ile satabilirsiniz.
Ürün fotoğraflara benzer değilse veya belirtilmemiş bir hasar varsa, sipariş Nakliye durumundayken, Sipariş Ayrıntısı sayfasındaki "Sipariş İste" düğmesiyle iade işlemini başlatabilirsiniz.
Geri ödeme, öncelikle satıcının onayına gidecektir ve satıcı itiraz ederse, 3 iş günü içinde ekibi tarafından karar verilecektir.