indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Dominos Pizza

Dominos Pizza İndirim Kodu

Dominos Pizza promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Temmuz 2020

En iyi fiyatlar Dominos Pizza'da. Bu sayfadaki Dominos Pizza İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Domino's Pizza olarak Türkiye, pizza endüstrisinde “eve teslim” anlayışı getirerek, sektöre önemli bir yenilikte öncülük etti. Fikir ve projelerimizle 22 yıldır sektördeyiz. En lezzetli pizzaları hazırlamak için büyük bir tutkuyla çalışıyoruz ve kampanyalarımızla konuklarımıza çok avantajlı kampanyalar sunuyoruz.
DAHA. BİLGİ
Pizzalar en lezzetli anda, 30 dakikada teslim edilir; Herhangi bir gecikme durumunda, pizza için "Anında Ücretsiz" garantisi altındaki sırayla ücret almayız. Türkiye pizzası ile sektöre öncülük ediyoruz, tüm bu ayrıcalıkları sunuyoruz. Pizza Restaurantları A.Ş. altında çalışan Genel Müdürlük sayımız büyümemizle birlikte artıyor. İş konseptimizde başarıya ulaşmanın ekip çalışması olduğuna inanıyoruz ve 7500'den fazla çalışana bilgi ve deneyim sunmak için tüm departmanlarla çalışıyoruz. İstanbul'daki şirketimizi büyütmeden önce, yoğun olarak franchise alan Ankara, İzmir, Antalya, Dalaman, İstanbul, Çorlu, Adapazarı ve dünyadaki en geniş pizza zinciri olduğu için İzmit'te hizmet vermeye başladı. Domino's Pizza; Hizmet sektörünün hızlı büyümesini göz ardı etmek, Türkiye'de katkıda bulunan bir ev olarak bulundu.