indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Dresslily

Dresslily Indirim Kodu

Dresslily promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

En iyi fiyatlar Dresslily'da. Bu sayfadaki Dresslily Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Nakliye
Önde gelen bir küresel çevrimiçi perakendeci olarak Dresslily, tüm dünyada her gün binlerce sipariş vermektedir. Sadece satın almak ve onların büyük hizmet keyfini çıkarın, onlar kapınıza doğrudan gemi. Dresslily, ürünlerin müşterilerine mümkün olan en kısa sürede teslim edilmesini sağlamaya çok fazla odaklandı. Tüm paketlerbelirli izleme bilgilerine sahiptir. Siparişiniz gönderildikten sonra size bildiren bir e-posta alacaksınız. E-posta benzersiz bir paket izleme numarası içerecektir. Siparişinizin durumu "Hesabım"a giriş yaparak gözden geçirilebilir. Sipariş durumunuzu gözden geçirmek ve/veya bir izleme numarası elde etmek için " Siparişim " seçeneğini tıklayın. Siparişinizi başarıyla verdikten sonra Dresslily'den e-posta onayı alacaksınız. Siparişiniz için herhangi bir talebiniz varsa, lütfen öğeniz işleme aşamasına girmeden önce mümkün olan en kısa sürede bildirin.
Işleme
Not: Birden fazla maddeye sahip siparişlerde, işlem süresi en uzun işlem süresine sahip maddeyi temel alacaktır. Artık siparişlerin çoğunun 24 saat içinde gönderileebileceğini duyurmaktan mutluluk duyarlar. Lütfen sipariş küçük bir miktar hala stok durumu bağlı olarak 3-5 iş günü arasında gerekebilir unutmayın.
Siparişinizi İzleme
Numaraları izlemek için, izleme web sitesinde etkin hale gelmeleri birkaç gün sürebilir. Bilgiler yoksa, lütfen daha sonra yeniden deneyin. İzleme sitesi güncellemelerine bakılmaksızın tahmini gönderi süresinin geçerli olduğundan lütfen emin olabilirsiniz. Dresslily yüksek müşterilerine paket beklerken gönül rahatlığı için check out sırasında bir nakliye sigortası satın öneririz.