Dx Indirim Kodu - 80% Indirim Ekim 2022

Dx promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2022

Dx Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Dx'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 80% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

 • Tüm
 • Kodu
 • Kampanyalar
 • Ücretsiz Kargo
  Kodu

  DealExtreme: Tatil Sezonun %50 İndirim

  Bitiş: 03-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  DealeXtreme indirim kodu %5

  Bitiş: 05-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  %3 DealeXtreme indirim Kodu

  Bitiş: 06-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  DealExtreme: Popüler Drone'lar %25 İndirim ve Oyuncak Hediyesi

  Bitiş: 13-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  DealExtreme: Sıcak İndirim %80'e varan indirim

  Bitiş: 14-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  %8 DX İndirim Kuponu

  Bitiş: 18-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Arduino ve Raspberry Pi Fırsatları Birarada

  Bitiş: 24-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  DealExtreme: %78 Kapalı Aydınlatma Mega Satış+ %5 Kapalı

  Bitiş: 26-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  DealExtreme: Özel Teklifler ve Promosyonlar İçin Haber Bültenine Kaydolun

  Bitiş: 27-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  DealExtreme: Süper Flaş Satışları %70'e varan indirim

  Bitiş: 29-04-23
  TEKLIF AL
  KAMPANYA

Son Kullanım Satışları

  Kampanyalar

  6Usd Kazandıran Dealextreme İndirim Kuponu

  Bitiş: 19-08-22
  DXNOV6
  KODU
  Kodu

  %8 DealeXtreme Smartphone Festivali

  Bitiş: 12-08-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  IPhone Aksesuarlarında Büyük İndirim

  Bitiş: 12-08-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Ücretsiz Kargo Kampanyası

  Bitiş: 12-08-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  Xiaomi ürünlerinde%5 sıcak indirim

  Bitiş: 12-08-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
  Kodu

  30 $'a varan kupon fırsatları

  Bitiş: 12-08-22
  TEKLIF AL
  KAMPANYA
Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Siparişim neden ödeme yaptıktan sonra doğrulanıyor? Ödemenizin güvenliğini sağlamak için, DX'teki tüm siparişler doğrulanacaktır. Siparişiniz için kredi kartıyla ödeme niz varsa, bu işlem 24 saatten uzun sürmez. Ödemeniz doğrulandıktan sonra, satıcı siparişinizi sevkiyat için hazırlamaya başlayacaktır. DX ödemenizi doğrulayamazsa, siparişiniz otomatik olarak iptal edilir. Kuponumu almadım, ne yapabilirim? Şu anda, buraya tıklayabilir ve hesabınızın altında kupon bulmak için 'DX Kuponlar', 'Satıcı Kuponları' ve 'DX Select Kupon' gibi farklı etiketi seçebilirsiniz. Kuponu hesabınız altında bulamazsanız, lütfen aşağıdaki olası nedenleri kontrol edin: Kampanyanın hala geçerli olup olmadığını kontrol edin. Henüz başlamamış veya süresi dolmuş olabilir. Kuponun ilk gelene, ilk hizmet esasına göre düzenlenip düzenlenmediğini kontrol edin. Kupon zaten tükendi ve bir sonraki turda daha erken deneyebilirsiniz. DX teslimatöncesi arama yapar mı? Standart olarak, siparişinizin Pazartesi'den Cuma'ya 08:00-18:00 saatleri arasında ücretsiz olarak teslim edilmesini bekleyebilirsiniz. Teslimat üzerine, bir imza gereklidir. Eğer teslimat sırasında kimse yoksa, DX kuryesi size bir teslimat ın denendiğini bildirmek ve bir sonraki adımı size tavsiye etmek için bir arama kartı bırakacaktır. DX hangi izleme ve sevkiyat yöntemlerini sunuyor? DX belirli öğeler üzerinde ÜCRETSİz dünya çapında nakliye sunuyor. SuperSaver ve Standart nakliye: 20 $ veya daha fazla siparişler ücretsiz ve bir izleme numarası ile Kayıtlı Air Mail ile sevk edilir. 20 $ altında siparişler normal hava postası ile sevk edilir. Ödeme sırasında bir izleme numarası satın alınabilir. BULKRATE kodunu kullanan herhangi bir tutarın siparişlerinden otomatik olarak izleme numarası ücreti 1,7 TL tahsil edilecektir. Not: Kısmi gönderiler aşağıdaki koşullar altında takip numaraları alır. Sipariş toplamı en az 8 TL'dir ve müşteri bir izleme numarası satın aldı. Sipariş toplamı en az 20 $ ve kısmi sevkiyat 8 $ üzerindedir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Dx

DX müşteri e-ticaret perakendeciler için Çin'in benzersiz koordinat ticaret biridir ve bir milyondan fazla müşteri ve üç bin sağlayıcıları ile günümüzde bir itici perakendeci olmak için gelirleri. DX, 1000'den fazla kategori, 210.000 şey ve her gün 1000'den fazla artırımla sektördeki en büyük ve en farklı kataloglardan birine sahiptir. DX, sektörün dinamik, özerk yönelimli, sansürsüz girdi toplama ile başlamasına sahiptir. Tüm arabulucular dünya çapında müşteriler, DX temsilcileri değil, güveniniz için. DX birincil ve sanayi içinde perakendeci mahalle telefon numaraları almak sunmak için olduğu gibi. 8 desteklenen ülke içindeki müşterilerin dünya çapında ücret getirmeden DX'i aramalarına izin vermek

80% indirim

Bu sayfada, Dx için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Dx ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar