indirimkodları.com

E Hamal İndirim Kodu

E Hamal promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

E Hamal İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. E Hamal'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

E Hamal ürünleri doğal veya organik ise: Görmek istediğiniz ürünün organik sertifikasına, [email protected] adresine e-posta göndererek ulaşabilirsiniz. Sertifikalara, web sitesindeki sertifikalar bölümünden de erişebilirsiniz. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı'nın Gıda Kodeksine uygun olarak üretmeyen hiçbir ürün satmamaktadırlar.
E Hamal'ın ödeme yöntemleri: Sanal POS ile site üzerinden ödeme yapabilir ya da kapıda, İstanbul'daki özel teslimat alanlarında ödeme yapabilirsiniz. Çok yakında geliyorlar ki, haftalık olarak düzenli teslimatlarına, ayınıza göre sabit bir aylık ücretle başlayacaklar.
E Hamal'ın Teslimi: Ürün tazeliğinin bozulmasından geliyorsunuz, bu sebeple ürünlerinizin kapısına kadar olan tüm ürünleri İstanbul'daki depolarından ve Türkiye'den gelen mağazalarını en hızlı şekilde kontrol altında tuttukları belli bölgelerdeki bölgeleri kontrol ediyor .istanbul Kapınızı özel soğutmalı taşıtlarıyla taşıyorlar. Diğer bölgeler ve sahadaki en başarılı yerli şirketler Türkiye'ye tüm kargolarıyla hızlı ve kontrollü dağıtım sağlarlar.
Siparişi E Hamal'dan aldınız, ancak ürünü E Hamal'da bıraktınız, şimdi yapmanız gerekenler: Türk Ticaret Kanunu uyarınca, gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için zarar görme hakkı yoktur. Ancak, seçtiğimiz ürünlere tam güven duyuyoruz, bu nedenle lütfen memnuniyetsizlik veya geri çekilme durumları için [email protected] adresine bir e-posta gönderin. Tüm ürünleri “e-porter güvenilir gıda” ile kaplıdır.