indirimkodları.com

Ebooks Indirim Kodu

Ebooks promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2021

Ebooks Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ebooks'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 20% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Ebooks'dan satın alınan ebooks, talebinizi satın alma tarihinden itibaren yedi gün içinde alırsa, geri ödeme ve geri ödeme için uygundur. Bir ebooks açıklandığı gibi çalışmazsa, istediğiniz zaman geri ödeyebilirsiniz. Bir geri ödeme yapıldığında, e-kitaba erişimi kaldıracak ve paranız iade edilecektir. Geri ödeme isteği göndermek için lütfen yardım masasına başvurun. Yeniden indir bir e-kitap bozulursa veya normal kullanım sırasında değiştirilmesi gerekirse, e-kitaplar hesabınızdan tekrar indirebilirsiniz. Satın alma işleminin kötüye kullanılması durumunda para iadesi yapılmaz.
Hangi vergiyi öderim?
Hükümetiniz bunu yapmamızı gerektiriyorsa satın alma fiyatınıza geçerli satış vergisi ekleyecektir. Ülkenize bağlı olarak vergiye satış vergisi, gst veya kdv denebilir. Vergi normalde e-kitabın fiyatına dahil edilir veya ödeme sırasında hesaplanır. (veya ebooks'un vergiden muaf olduğu durumlarda.) Birden fazla ülkenin vergi sistemlerine uymaları gerektiğinden, biraz karmaşık olabilir, ancak tam olarak hangi vergiyi göstermeniz gerektiğini göstermeye çalıştılar. En basit ve en şeffaf şekilde ödeme. Basitçe ifade etmek gerekirse, bir satış vergisi uygulanabilirse, ödeme sırasında açıkça gösterilecektir.
E-kitabımı satın aldığımda, her zaman erişilebilir olacak mı?
Evet, e-kitabı satın aldıktan sonra sizindir. Hesabınızda saklanan eBooks.com başlığı ve istediğiniz zaman kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaparak erişebilirsiniz. Çoğu biçim, başlığı istediğiniz kadar indirmenize izin verir, ancak sistem kötüye kullanımını önlemek için indirme işlemlerinde bir sınır belirler. E-kitabınızı tekrar indirmeniz ve tüm lisanslarınızı kullandığınızı belirten bir hata mesajı almanız gerekiyorsa, lütfen bu lisansı sizin için sıfırlamaktan memnuniyet duyacak destek ekiplerine başvurun.