indirimkodları.com

Ecco Indirim Kodu

Ecco promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

Ecco Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ecco'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Üye olmayanlar Ecco Online-Store'dan alışveriş yapabilir mi?
Online Alışveriş'e üye olmanız gerekmez. Misafir olarak alışveriş yapabilirsiniz.
Ödeme Seçenekleri
Ecco şu anda siparişler için Visa ve MasterCard kabul etmektedir. Mevcut ödeme seçenekleri ödeme sırasında sunulacaktır. Hafta içi 16:00'ya kadar verilen siparişler aynı gün sevk edilecektir. Nakliye fiyatları Standart kargo ücreti Kargo Şirketi'ne göre ücretlendirilir.
İade ler ve Değişimler
Sizin için, Ecco online alışveriş satın alma, iade edilebilir. Orijinal faturanızı kasada ibraz etmeniz gerekir. Öğelerin orijinal etiketlerle iyi durumda kullanılmaması gerekir. Müşteriler ayrıca İade & Exchange'leri doldurarak ürünlerini sevk etmeyi de seçebilirler. Bir karşılama planlamak için UPS'i arayabilirsiniz. Paketler yakındaki bir UPS Kargo mağazasına da bırakılabilir. Bu hizmet tüm şehirlerde mevcuttur.
Ürün hatalıysa ne yapmalıyım?
Üretimden kaynaklandığını düşündüğünüz üründe bir kusur varsa, ürünün iadesini veya değişimini talep edebilirsiniz. Faturaile birlikte söz konusu ürünü aşağıdaki adrese göndermeniz gerekir. Yanlış kullanıma karşı işlenmiş ürünlerin iadesi mümkün değildir.
Online Mağaza'dan satın aldığım ürünleri nasıl değiştirebilirim?
Online Mağaza'dan satın aldığınız ürünün iadesi / değiştirme formunu doldurarak değiştirilmesini talep edebilirsiniz. Değiştirilecek ürünler kurye ile birlikte ödeme ile birlikte gönderilmelidir. İndirim dönemlerinde, yoğunluğuna bağlı olarak, kendi şirketi döviz hizmeti askıya alma hakkına sahiptir. Müşterilerinin mağazadan değişiklik yapma hakkı da indirim dönemlerinde devam ediyor. İade prosedürleri okunmalıdır.