indirimkodları.com

eDreams İndirim Kodu - 20% Kupon Mayıs 2022

eDreams promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar eDreams'da. Bu sayfadaki eDreams İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 20% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Türkiye tüm konservatuarları, müzik okullarını, güzel sanatlar okullarını, askeri kurumları ve diğer değerli kurumları doremusik kılarak, ihalelerle yapılan tedarikçiyi oluşturmaktadır. İle birlikte Yamaha Müzik Enstrümanları Distribütörlüğü ü ve ında oSHOPPING İPUÇLARINDA Tekli Yetkili Distribütörü ile sektörün en önemli aktörü ve gururu olmuştur.
eDreams, kariyerine EADS için tasarlananlar için kurucu ve Onursal Başkan Javier Perez-Tenessa tarafından 1999 yılında Mart ayında tasarlanıyor. Javier Perez-Tenessa Blok önce McKinsey'de çalışmış, yapılan Silikon Vadisi'ne geçiş yaparak Netscape ve AOL'de çalışmış ve son olarak eDreams serüvenine atılmıştır. 1999 yılı Ocak 2015'e kadar eDreams CEO'su ve Yönetim Kurulu Üyesi olarak görev aldı, daha sonra eDreams'teki CEO'luk görevini Dana Dunne'a devretmiştir.
DAHA FAZLA BİLGİ
Wharton Business School'dan MBA derecesi olan Dana Dunne, daha önce uluslararası telekomünikasyon ve medyadaki şirketler grubu orta düzey düzeyinde çalışanlarının yanı sıra 2012 yılında Başkan ve Uygulayıcı Genel Müdür olarak eDreams'e katılmış ve o günden bu yana bir başarı elde ettiğinde çok büyük bir rol oynamıştır. İspanya, Barselona'da bulunan merkezimizle şu anda İspanya, İtalya, Fransa, Portekiz, İngiltere, ABD ve daha pek çok ülkede aradığı yerlerde 43 ülkede faaliyet göstermekteyiz. 2011 yılında eDreams bu dünyada pazarda ilk uluslararası operatör olmak üzere ağını Türkiye'ye genişletildi. Yeni web siteleriyle uluslararası büyümemizi sürdüreceğiz.
Enstrüman alanında dünyanın en önemli markası.
Sektöre yön veren, katma değer yaratan, çalışanlarına ve müşterilerine ilham veren, mutluluk yaratan seçkin bir firma olmak. 100 kişiden fazla ekibiyle; Ülkemizin kültürel ve sanatsal gelişiminin sloganına layık olan “Türkiye'nin En Büyük Zincir Mağazalar Müzik Aletleri” söz sahibi ve pay sahibi olmaktır. kültür. Güvene önem veren, sonuç odaklı bir yaklaşımla ürettiğimiz marka değeri sayesinde sektördeki liderliğimizi sürdürüyoruz.