indirimkodları.com

Ejoya Indirim Kodu

Ejoya promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2020

Ejoya Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Ejoya'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Siparişim neden ödeme kontrol sürecinde bekliyor?
Müşterilerimizin kredi kartı güvenliğini sağlamak için sadece kredi kartı siparişleri için banka onayı gerekmektedir. Onay süreci aşağıdaki gibi çalışır: eJoya kredi kartları güvenlik birimi gerektiğinde bankada saklanan kişisel bilgilerde saklanan sabit telefon numaraları üzerinden müşterilerine ulaşır ve siparişleri ile ilgili onay alır ve bize gönderir. Banka tarafından sipariş onayı kendi sistemine girdiğinde, siparişiniz hazırlanır ve kargoya teslim edilir. 2 günden uzun süredir onay alamayan siparişler için banka, sistemlerindeki sabit telefon numaralarından müşteriye ulaşamamıştır ve müşterilerinin kişisel bilgilerini bankada güncellemesi gerekmektedir. Bu süreçte, siparişiniz banka tarafından hala onaylanmadığından, kişisel bilgilerinizi güncellemek için bankanızı aramanızı ve bankanın kredi kartı güvenlik birimine sizinle en kısa sürede iletişim kurabilecekleri sabit bir telefon numarası vermenizi rica ederiz. Bilgilerinizi güncelledikten sonra, siparişinizi bekleyebilir veya ayrıntılı bilgi için [email protected] e-posta adreslerinden onlarla iletişim kurabilirsiniz.
Ürünlerinizi özel bir kutuya mı sokullur?
Tabii ki, tüm eJoya ürünleri sizin için özel olarak hazırlanmış bir hediye kutusunda gönderilir. Ayrıca, özel mesajlarınızı gönderebileceğiniz hediye kutunuza şık bir hediye kartı da ekleyebilirsiniz. Bunun için, siparişinizi verirken notunuzu açıklamalara eklemeyi unutmayın.
Hangi Kargo Şirketlerini Kullanabilirim?
eJoya ürünleri sigortalı olarak size teslim edilir. Sevkiyatınızın size en kısa sürede ulaşmasını sağlamak için ülkemizin en seçkin nakliye firmalarından Aras Kargo ve MNG Kargo ile birlikte çalışmaktadırlar. Kargo şirketlerinin şube telefon ve adreslerine aşağıdaki adresten ulaşabilirsiniz.
Neye Dikkat Etmeliyim?
Ürünlerinizin zamanında ve tamamen gelebilmesi için siparişinizi vermeden önce bazı sorunlara dikkat etmeniz gerekir.