indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Eko Cicek

Eko Cicek Indirim Kodu

Eko Cicek promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2020

Eko Cicek Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Eko Cicek'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Teslimat şartları
Eko çiçek online alışveriş sitesindeki tüm ürünler Türkiye genelindeki bayilerinde faaliyet gösteren çiçekçi mağazamıza büyük ilgi ile hazırlanmakta ve özel çiçek servis araçları ile hizmete açılmaktadır. Bu ürünler Türkiye'deki tüm bayilerimizde aynı kalite ve hizmet anlayışı ile yerlerine ulaştırılmaktadır. Çiçek teslimatı sırasında evde bulunamayan alıcıların çiçekleri, dairenin veya apartman görevlisinin yanındaki evler, site güvenlik görevlileri, işyerindeki meslektaşları, hastaneler ve otel resepsiyonistleri, askeri hastaneler ve kurumlar nöbetçi memurları veya ayrıcalıkları imzalamak için takas. Sabah 09.00 ve akşam 21.00 arasında Türkiye'nin her yerinde 7/24 çiçek siparişi verebilirsiniz. Eko çiçek sitesindeki ürünler stoklarına göre günlük olarak güncellenmektedir. Bazı ürünleri stok durumuna, kullanılan yan malzemelerdeki farklılıklara (cam şekli, çakıl rengi, sepet, yay vb.) Bağlı olarak renk değişiklikleri yapabilir. Siparişinizin ödemesinin onaylanma zamanına göre aksine bir süre belirtilmedikçe ortalama hizmet süreleri 3 saattir.
İadeler
Teslimattan önce sipariş iptallerinizi yapmanız gerekir. Yurtiçi siparişlerinizi 3 saat 1 gün, İstanbul'da yurtdışı iptal işlemleri için 3 saat önceden bildirmelisiniz. Aksi takdirde, sipariş iptali gerçekleşmez. Siparişlerde isminizi gizlerseniz, şirketleri alıcının çiçeği kabul etmekten ve teslimatı almamasından sorumlu değildir. Çiçek, şirketlerinin gelişini takiben e-posta veya sms ile bildirilir. Farklı bir adrese 15 tl yol ücreti verilmekte veya firmamız 5 iş günü içerisinde elden teslim edilmektedir.