Ekol İndirim Kodu - 70% - Ekol Kupon Aralık 2022

Ekol promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Ekol'da. Bu sayfadaki Ekol İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (6)
  • Kodu
  • Kampanyalar (6)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI Ekol, yaşamın her alanında kullanılabilecek şık, kaliteli ve modaya uygun tasarımlarıyla, şehirli kadınlar için ebediyen ve zahmetsiz şıklığın adresi. Güzellik anlayışının değiştiği ve standartların ötesine geçtiği günümüz dünyasında DAHA. BİLGİ Siparişiniz sistemimizde oluşturulduktan sonra, sipariş durumunuzu üyelik bölümünden veya sistemin posta adresinden inceleyebilirsiniz. Sipariş durumunuzu kontrol etmek ve geçmişe dönük satın alımlarınızı görüntülemek için web sitemize üye olmanızı tavsiye ederiz. Siparişlerimiz ortalama 3 iş günü içerisinde gönderilir. 100 TL ve üzeri alışverişlerin tamamı için geçerlidir. Diğer alımlar için yurtiçi kargo ücreti 7.90 $ olarak belirlendi. Nakliye sırasında hasar gördüğünü düşündüğünüz paketleri aldığınız kargo otoritesinin önünde açıp kontrol ediniz. Ürüne herhangi bir zarar gelmesi durumunda, ürünü kargo şirketine teslim etmeyin. Ürün teslim edildikten sonra kargo şirketinin görevini yerine getirdiğini lütfen unutmayın.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Ekol

EKOL, faaliyetlerine 70'li yıllarda Ankara'nın Ulus ilçesinde küçük bir dükkanda başladıktan sonra büyümesini sürdürdü. 1993 yılında EKOL Brand, kadın giyim pazarındaki üretim ve toptan satışların ardından stratejik bir karar alma kararı ile perakende pazarına girdi. Bugün, 40'tan fazla şehirde 75'ten fazla mağaza, toptan ve yüzlerce köşe ürünü müşteriyle buluşuyor.Temel olarak bu firma Türkiye'de geniş bir alanda çalışmakta ve müşterilerini kaliteli çalışmaları ile eğlendirmektedir.

70% indirim

Bu sayfada, Ekol için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Ekol ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar