indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Elle Shoes

Elle Shoes İndirim Kodu

Elle Shoes promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

Elle Shoes İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Elle Shoes'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 85% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
1977 yılında Gedikpaşa'da bir atölyede başlayan ELLE'nin macerası, gittikçe genişleyen tasarım ve üretim kadrosu ile Hadımköy'deki 6000 m2 ELLE Fabrikasında en son teknolojilerle devam ediyor. İlk günün heyecanı ve Türkiye'deki saygın müşterileri ve yurtdışında özenle üretilen ELLE ELLE Satış Noktalarının özel koleksiyonları sunulmaktadır.
DAHA. BİLGİ
ELLE koleksiyonları, modern yaşamda aktif rol oynayan ve modernize olmuş Türk kadınlarının giyim alışkanlıklarını yeniden tanımladı; Balerin, mokasen ve post ile kadınları tanıttı. Zamanla, ELLE koleksiyonlarına platformlar, diz çizmeler, tişörtler ve çivili modeller eklendi. Türkiye'de ELLE, “modanın ayak izlerini”. Vardı. ELLE koleksiyonları, modern yaşamda aktif rol oynayan ve modernize olmuş Türk kadınlarının giyim alışkanlıklarını yeniden tanımladı; Balerin, mokasen ve post ile kadınları tanıttı. Zamanla, ELLE koleksiyonlarına platformlar, diz çizmeler, tişörtler ve çivili modeller eklendi. Türkiye'de ELLE, “modanın ayak izlerini”. Vardı.