indirimkodları.com

Emirates İndirim Kodu - 30% Indirim Mayıs 2022

Emirates promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Emirates İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Emirates'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 30% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Online rezervasyon, uçuşlarınızı internet üzerinden bulmak ve ayırmak için uygun bir yoldur. Emirates çevrimiçi servislerini kullanarak şunları yapabilirsiniz: seyahat planlarınıza uyacak bir güzergah oluşturabilirsiniz; belirli bir koltuk, özel yemek veya servis talep edebilir; güvenli sunucumuzu kullanarak çevrimiçi olarak kredi kartıyla ödeme yapın. Emirates uçuşlarınızı çevrimiçi olarak rezerve etmek için seyahat şehirlerinizi ve tarihlerinizi seçin, uygun bir uçuş seçin, kişisel bilgilerinizi onaylayın ve nasıl ödemek istediğinize karar verin. Şimdi online rezervasyon yapın.
Rezervasyonunuzu Emirates içinde çevrimiçi olarak iptal edebilirsiniz: Evet. Sahip olduğunuz bilet türüne bağlı olarak, rezervasyonu yönetin bağlantısını kullanarak rezervasyonunuzu iptal edebilir ve geri ödeme talebinde bulunabilirsiniz. Herhangi bir nedenle bu seçeneği görmüyorsanız veya rezervasyonunuz artık etkin değil ancak yine de geri ödeme isteğinde bulunmak istiyorsanız, yine de rezervasyonunuzu iptal edebilir ve geri ödeme isteğinde bulunabilirsiniz. Lütfen bunun yalnızca emirates.com'da veya iletişim merkezlerimizde ve ofislerimizde doğrudan Emirates ile yapılan rezervasyonlar için olduğunu unutmayın. Bir seyahat acentesi aracılığıyla rezervasyon yaptıysanız ve seyahatinize henüz başlamadıysanız, değişiklik yapmak için lütfen seyahat acentenizle iletişime geçin. Biletinizin ücret koşullarına bağlı olarak, rezervasyonunuzu iptal etmenizle ilgili bir ücret olabilir ve bazı biletler iade edilmez. Ücret koşulları buna izin veriyorsa bunun yerine rezervasyonunuzu değiştirmeyi düşünün.