indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler English Home

English Home İndirim Kodu - 15% - English Home Kupon Mayıs 2022

English Home promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar English Home'da. Bu sayfadaki English Home İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Tüketicinin Korunması Mevzuatına istinaden, TÜKETİCİ, Uzaktan Satış Sözleşmesinden 14 (on dört) gün içinde herhangi bir haklı gerekmeksizin ve herhangi bir ceza ödemeden çekilme hakkına sahiptir.
Bununla birlikte, TÜRKÇE HOME'da müşterileri, iade ve mesafe satış sözleşmesinde siparişlerinin alındığı tarihten itibaren 30 (otuz) gün boyunca geri çekilme hakkına sahiptir.
Mağazalarından alınan ürünlerin iadesi, ürünün ambalajının açılmamış, sağlam ve kullanılmamış olması şartına tabidir.
Siparişleriniz, sipariş verdiğiniz tarihten itibaren 2 iş günü içerisinde kargoya teslim edilir. Gönderim teslim süresi, teslimat adresinize göre değişebilir. Teslimat, nakliye şirketleri tarafından resmi tatillerde yapılmamaktadır. Nakliye bedeli ise, 11,11 TL Aras Kargo ile yurtiçi kargo ile 9,99 TL alınmaktadır.
Banka kartınızı, kredi kartınızı veya BKM Express üyeliğinizi kullanarak çevrimiçi mağazalarından güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca, BKM Express'te tanımlanan banka kartlarınızla veya kapıda ödeme seçenekleriyle çevrimiçi alışveriş yapabilirsiniz. Bir siparişin ödemesi sadece kredi kartıyla yapılabilir. Bir sipariş için ödeme yapmak için birden fazla kart kullanılamaz.