indirimkodları.com

Fenerium İndirim Kodu - 75% Indirim Mayıs 2022

Fenerium promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

Fenerium İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Fenerium'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 75% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Fenerium, sipariş ettiğiniz ürünleri aynı güne ulaştırmaya çalışıyor. Teslimat süresine sahip ürünlerin teslim süresi ürün detayında belirtildiği gibi 2-5 iş günüdür. Gecikmeli teslimat durumunda size bilgi verilecektir.
Ürün teslimatının kesintisiz yapılmasını sağlamak için lütfen bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildirin.
Talepleriniz, sipariş sonunda belirlediğiniz teslimat türüne göre hazırlanmak için işleme konacaktır. İstanbul merkezli şirketlerinden gelen ürünler, PTT nakliye şirketi tarafından yurt içi ve DHL nakliye şirketi için yurtdışına gönderilecektir. Siparişleriniz, onaylandıktan sonraki 5 (beş) iş günü sonunda Kargo şirketine teslim edilecektir.
Satın aldığınız ürünü, paketi açmadan / imha etmeden veya imha etmeden ve ürünü kullanmadan teslimat tarihinden itibaren on dört (14) gün içinde iade etmeden PTT Cargo şirketine iade edebilirsiniz. Lütfen ürünü fatura ve iade formu ile iade edin. Kişiselleştirilmiş ürünler, geri ve alıcının formuna basılmış ve diğer ürünler talep ile iade edilemez.