indirimkodları.com

Finspor Indirim Kodu

Finspor promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

Finspor Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Finspor'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 25% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Çevrimiçi sistemimizden alışveriş yapmadan önce bir " Alışveriş Listesi " oluşturmanız gerekir. Bunu, listenize eklemek istediğiniz ürünün hemen altındaki "Sepete Ekle" düğmesini kullanarak yapabilirsiniz.
Alışverişinizi bitirmek istediğinizde, Alışveriş Sepetinizdeki "Satın Al" düğmesini kullanacaksınız ve satın alma işlemini tamamlamak için SSL güvenlik sisteminin gerektirdiği 3 adımlı sipariş sonlandırma bölümüne aktarılacaksınız. Her aşamada gerekli açıklamalar vardır. 2. adımda, ödemeniz gereken toplam tutarı görür ve siparişinizi onaylarsınız. Tüm Finspor ürünleri garanti koşullarına tabidir. Siparişleriniz 3 iş günü içerisinde (72 saat) sözleşmeli kargo şirketine teslim edilecektir. (Bu teslimat süresi, ödeme onaylandıktan sonra banka havalesi / EFT ile yapılan ödemeler için geçerlidir).
Finspor'da satın aldığınız ürünle ilgili teknik destek veya satış personeli ile ilgili bir sorununuz varsa, geri ödeme talep edebilirsiniz. İlk adım olarak iade formunu doldurun. Bu form tamamen doldurulmalı ve 3 iş günü içinde cevaplandırılacaktır. Orijinal ambalajıyla geri gönderin. Hasarlı ürünleri yetersiz ambalajla iade etme talepleriniz olumsuz sonuçlara yol açabilir. Nakliye sırasında hasar görmemesi için lütfen dış koruyucu kutu kullanın. Yiyecek, içecek ve yazılım ürünleri için geri ödeme Finspor tarafından kabul edilmez.