Fit In Class Indirim Kodu - 40% Kuponu Eylül 2022

Fit In Class promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Eylül 2022

En iyi fiyatlar Fit In Class'da. Bu sayfadaki Fit In Class Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var
Fit in Class,Fitness ve butik stüdyoların grup egzersiz sınıflarına tek bir üyelik ve sabit bir fiyatla girebileceğiniz bir sistemdir. Aylık 99.00 TL ödemeli sözleşmeli tüm salonların grup egzersiz sınıflarına web sitemizden girme hakkına sahip olacaksınız. Sınırsız kullanım hakkı içerir. Tek sınır, aynı ay içinde aynı stüdyoya yalnızca 3 girişinizin olması. İstanbul'da yaptığımız tüm salonlara erişiminiz var. Fit in Class şu anda sadece İstanbul'daki salonları içermektedir. Aylık üyeliğiniz dahilinde, sözleşmeli tüm salonlara erişebilirsiniz. Örneğin; 15 Ekim'de satın aldığınız aylık üyeliğiniz 15 Kasım'da sona erer. Aynı odaya erişiminiz bu ay 3 kez ile sınırlıdır. Salondan hoşlanıyorsanız ve sadece bu salondaki grup derslerine girmek istiyorsanız, salonun üyelik paketlerini www.sporcard.com adresinde bulabilirsiniz veya doğrudan salon ile iletişime geçebilirsiniz. Web sitemize katılmadan önce lütfen salon detayları bölümünü ziyaret edin; salon görselleri, tanıtım bilgileri, haritadaki yeri, salon / stüdyodaki grup dersleri ve grup ders saatleri bulunur. Fit in Class aylık olarak yenilenen bir üyeliktir. Gelecek ay, satın aldığınız tarihte otomatik olarak yenilenecektir. Üyelik 15'inde satın alınırsa, her ayın 15'inde yenilir. Fit in Class üyeliğinizi herhangi bir yükümlülük altına girmeden ve ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz. Üyeliğinizi "Hesap Ayarları" bölümünden iptal edebilirsiniz. Tek üyelik ve tek fiyat mevcuttur. Tüm stüdyolara aylık 99,00 TL anlaşma ile erişebilirsiniz. Ve daha fazla bilgi için bizimle temas kurmaktan çekinmeyin.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Fit In Class

2012'den bu yana, sınıf içi uyum sadece spor ve spor teşviklerinde kullanılmaktadır. SporCard Elektronik Hizmetler ve Ticaret A.Ş. Alt Sınıfa Uygunluk, sporla ilgilenen üyelerimizin talepleri doğrultusunda tasarlanmış bir projedir. Sınıfa Sığdır projemiz yaşam kalitesini artırmak ve sporu teşvik etmek için tasarlanmıştır. Firmamız çatısı altında; Türkiye'nin en büyük spor sahası ve besin takviyeleri, vitamin takviyeleri. Sınıf için en uygun fitness içerik platformunu yapıyoruz. Sporcuların da favorisi olan Muscle & Fitness Hers. Daha fazla bilgi için fitinclass.com web sitemizden Fit in Class'ı ziyaret edin

40% indirim

Bu sayfada, Fit In Class için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın.

Fit In Class ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar