indirimkodları.com

Fulltrip İndirim Kodu

Fulltrip promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2021

Fulltrip İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Fulltrip'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 45% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

FullTrip'e kaydolmalısınız, çünkü: FullTrip.com, kullanıcıların tüm seyahat ihtiyaçlarını benzersiz fırsatlarla yaşayabilecekleri çevrimiçi bir seyahat dünyasıdır. Web sitesi üzerinden müşterilerine yurt içi ve yurt dışı uçak bileti, otel konaklama, yurt içi ve yurt dışı turlar, araç kiralama gibi çeşitli seyahat hizmetleri sunulmaktadır. Ayrıca Turkcell Sarı Kutu servisinde topladığınız sarı kutu puanlarını indirim kontrolüne dönüştürebilir ve web sitesinde indirimli seyahat planlaması yapabilirsiniz.
Fulltrip'ten aşağıdaki adımları takip ederek uçak bileti satın alabilirsiniz: 1) FulllTrip ana sayfasındaki arama ekranından tek yönlü, gidiş dönüş veya çok noktalı arama seçeneklerinden birini seçin. 2) Daha sonra şehre veya havaalanına, uçuş tarihine, kişi sayısına girerek aramaya başlayabilirsiniz. 3) Size uygun yolculuğu seçip seçtikten sonra, ilgili uçuşun sağındaki "SEÇ" düğmesine tıklayın. Daha sonra seçtiğiniz uçuşun detay sayfasına yönlendirilecek ve daha sonra yolcu bilgilendirme adımına geçeceksiniz. 4) Yolcu formları, yolcu bilgi ekranında görüntülenecek ve sizden istenen bilgileri doldurmanız istenecektir. Ardından ödeme sayfasına ilerleyeceksiniz. 5) Bu sayfada istenen bilgileri doldurduktan sonra, Genel Kullanım Şartlarını ve Gizlilik Politikasını okudum.
Fulltrip aracını aşağıdan kontrol edebilirsiniz: Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra aynı zamanda ilgili araç kiralama ofisine bildirilir. Rezervasyon detaylarınız size e-posta ile gönderilecektir. Rezervasyon bilgilerinizle birlikte aldığınız onay belgesinde belirtilen kiralama ofisine gitmeniz yeterlidir. Havaalanındaki karşılama ofislerinde, üzerinde adınız yazılı bir sayfayla karşılaşacaksınız ve park yerinde size ulaştırılacaksınız.