indirimkodları.com

Gap Indirim Kodu - 70% Kupon Mayıs 2022

GAP promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar GAP'da. Bu sayfadaki Gap Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 70% Indirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Eğer yıkanmamış ve kullanılmayan, etiket yırtılma değil Eğer ürün dönebilirsiniz, paket açılmamış ve ürün resalability kaybetti değil. Hijyen, dönüş ve değişim nedeniyle iç çamaşırı, çorap, korse benzeri ürünlerde yapılamaz. Temizlik nedeniyle, dönüş ve değişim giyim, çorap, ürünler gibi iç çamaşırı yapılamaz. Mayo halinde, mayolar tahliye edilmiş veya zarar görürse, madde iade edilemez veya değiştirilemez. Eğer bir indirimden bahsedildiği madde (ler) ana grubumuz tarafından kontrol edilir ve varış stratejisini takip etmek üzere onaylandığında, varış talebi onaylanacaktır. Varış yaklaşımıyla uyumlu olmayan maddelerin iade talepleri reddedilecek ve iade edilecektir.
Bir lütuf paketi eklemek için seçim kullanarak çok bir streç olmadan sitemizde sizin nimet isteklerini gönderin.
Delik ve Banana Republic, eğer talep üzerine hiçbir şey için isteğiniz bir nimet paketi ve bir nimet notu ekleyebilirsiniz. GAP ve Banana Republic 'ten Web 'de talep ederek bir nimet elde etmiş olmanız durumunda, siparişinize bir nimet notu ekleyebilirsiniz. İstek karşılama sayfasında "Istek Özeti " alanında "hediye paketi yap " alternatifi seçin ve açılan Not alanına yazmanız ve "Spare ve Continue " yakalamak için ihtiyacınız olan nimet notu yazın!
Şarj kartı ile yapılan taksitler için, kartın arkasına isim, kart numarası, son kullanma tarihi ve CVV kodu girmeniz gerekir. Bu veriler, alış ve nakil adresi ile tedarik sezonunda girilir. Bu MasterCards bizim mağaza ve sitelerin tamamı kabul edilir.