indirimkodları.com

Garenta İndirim Kodu

Garenta promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ağustos 2020

Garenta İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Garenta'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Garenta'deki Araç Seçimi şu şekilde: Bir araç kiralama hizmeti almadaki ilk adım, kiralık aracın seçilmesidir. Bunun için, ana sayfadaki veya kampanya sayfalarındaki araç rezervasyon motoru kullanılmalıdır. Aracın teslim edilip iade edileceği Garenta şubesi ile aracın teslim edileceği tarih ve iade edilecek tarih girilecek ve "Araçları Göster" butonuna basılacaktır. Bir sonraki adımda, uygun araçlar ilgili tarih aralığında ilgili branşta listelenmiştir. Arzu edilen kiralık araç için istenen ödeme şekli, ek ürün seçimi, kullanıcı ve kullanıcılara tıklayarak "Şimdi Öde" (rezervasyon sırasında indirimli ödeme modeli) veya "Sonra Öde" (araç teslim anında ödeme modeli) şeklindedir. Fatura bilgileri. Ödeme bilgilerinin girildiği sayfa.
Garenta aracının Kiralama Süresi: Araçları günde en az 24 saat, ayda 23 gün kiralanabilir. Olası gecikmelerde: 2 saatten fazla gecikme durumunda, o tarihte geçerli olan araç kiralama ücretinin 1 / 3'ü geçerlidir; 3 saat veya daha fazla gecikme durumunda, mevcut araç kiralama fiyatınızın 2 / 3'ü; 4 saat veya daha fazla gecikme olması durumunda sözleşmenize bir günlük kiralama ücreti eklenecek ve tahsilat kredi kartınızdan yapılacaktır.
Garenta için İptal ve İade Başvurusu: Rezervasyonlar, rezervasyondan 24 saat önce iptal edilebilir ve ücret alınmaz. Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra 1 saat içinde rezervasyonunuzu iptal ettiğiniz tarihte herhangi bir kesinti olmadan iptal edebilirsiniz. Yukarıdaki koşullar dışında rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz toplam rezervasyon günü sayısının sadece ilk günü tahsil edilecektir. Bu tutar, rezervasyon sonrasında size gönderilen e-posta adresinde belirtilmiştir. Her gün için tutarı ilgili e-postadaki araç ödeme ayrıntılarında bulabilirsiniz.