Garenta İndirim Kodu - 40% Indirim Aralık 2022

Garenta promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

Garenta İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Garenta'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (7)
  • Kodu
  • Kampanyalar (7)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Garenta'deki Araç Seçimi şu şekilde: Bir araç kiralama hizmeti almadaki ilk adım, kiralık aracın seçilmesidir. Bunun için, ana sayfadaki veya kampanya sayfalarındaki araç rezervasyon motoru kullanılmalıdır. Aracın teslim edilip iade edileceği Garenta şubesi ile aracın teslim edileceği tarih ve iade edilecek tarih girilecek ve "Araçları Göster" butonuna basılacaktır. Bir sonraki adımda, uygun araçlar ilgili tarih aralığında ilgili branşta listelenmiştir. Arzu edilen kiralık araç için istenen ödeme şekli, ek ürün seçimi, kullanıcı ve kullanıcılara tıklayarak "Şimdi Öde" (rezervasyon sırasında indirimli ödeme modeli) veya "Sonra Öde" (araç teslim anında ödeme modeli) şeklindedir. Fatura bilgileri. Ödeme bilgilerinin girildiği sayfa. Garenta aracının Kiralama Süresi: Araçları günde en az 24 saat, ayda 23 gün kiralanabilir. Olası gecikmelerde: 2 saatten fazla gecikme durumunda, o tarihte geçerli olan araç kiralama ücretinin 1 / 3'ü geçerlidir; 3 saat veya daha fazla gecikme durumunda, mevcut araç kiralama fiyatınızın 2 / 3'ü; 4 saat veya daha fazla gecikme olması durumunda sözleşmenize bir günlük kiralama ücreti eklenecek ve tahsilat kredi kartınızdan yapılacaktır. Garenta için İptal ve İade Başvurusu: Rezervasyonlar, rezervasyondan 24 saat önce iptal edilebilir ve ücret alınmaz. Rezervasyonunuzu tamamladıktan sonra 1 saat içinde rezervasyonunuzu iptal ettiğiniz tarihte herhangi bir kesinti olmadan iptal edebilirsiniz. Yukarıdaki koşullar dışında rezervasyonunuzu iptal etmek isterseniz toplam rezervasyon günü sayısının sadece ilk günü tahsil edilecektir. Bu tutar, rezervasyon sonrasında size gönderilen e-posta adresinde belirtilmiştir. Her gün için tutarı ilgili e-postadaki araç ödeme ayrıntılarında bulabilirsiniz.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Garenta

Garenta, kısa vadeli araç kiralama sektörüne farklı bir anlayış getirecek bir firmadır. Faaliyetlerine yeni nesil araç kiralama sloganıyla başladı, tüm Anadolu Grubu şirketleri gibi sektörde de müşterilerine farklı ve farklı bir anlayışla hizmet etmeyi hedefliyor. 2013 yılında kuruldu. Türkiye\u0027nin ilk yerli mülkiyeti yüzde yüz garantili, araç kiralama markası 11 ilde ve havaalanında il şubeleri ile büyümeye devam ediyor. 7/24 müşterileri ile birlikte ve uzun süreli kiralama için şirketlere ve bireylere hizmet vermektedir. Müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak beklentilerin üzerinde hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

40% indirim

Bu sayfada, Garenta için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Garenta ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar