indirimkodları.com

GearBest İndirim Kodu - 60% Kupon Mayıs 2022

GearBest promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

GearBest İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. GearBest'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 60% İndirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

GearBest dünyadaki çoğu ülkeye gönderim yapabilir.
Dahil olmayan ülkeler: Güney Sudan, Filistin.
GearBest, 4 farklı nakliye yöntemine sahiptir: kayıt dışı, tescilli, öncelikli çizgi ve hızlandırılmış nakliye
Ek olarak, standart nakliye ülkelerin çoğuna ulaşabilirken, öncelik çizgisi ana ülkelerin çoğuna ulaşabilir. Fiyat ürünün ağırlığına, menşeine, varış noktasına, nakliye yöntemine ve depolara ve diğer hususlara bağlıdır. Sipariş verirken ayrıntılı fiyat bilgisi görülebilir.
Ürününüz hasar görmüşse veya çalışmıyorsa, lütfen garanti işlemini takip edin ve siparişin alınmasından itibaren 7 gün içinde RMA yetkilendirme için Destek Merkezini arayın. Ürünü destek ekibi tarafından sağlanan adrese iade ettikten sonra, GearBest size ücretsiz olarak yeni bir ürün gönderebilir (size iade nakliye ücretini geri ödeyecektir) veya tam bir geri ödeme almayı seçebilirsiniz.
Herhangi bir nedenle, ürününüzü aldıktan sonraki 30 gün içinde istemiyorsanız, iade ve geri ödeme için onlarla iletişim kurabilirsiniz. Bu durumlarda iade nakliye ücretinin müşteriye aittir ve iade edilmediğini lütfen unutmayın. Ürünler, ürünün iadesine hak kazanabilmek için kullanılmamış ve açılmamış orijinal ambalajlarında iade edilmelidir.