Giftibox İndirim Kodu - 30% Kupon Aralık 2022

Giftibox promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Giftibox'da. Bu sayfadaki Giftibox İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 30% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (1)
  • Kodu
  • Kampanyalar (1)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Giftibox hediye kutusu ile rezervasyon yapabilirsiniz: Rezervasyon yapmak için, seçtiğiniz faaliyet sayfasının altındaki rezervasyon numaralarını aramanız yeterlidir. Ziyaretiniz sırasında, otel konaklamalarının dışındaki aktivitelerden yararlanmadan önce, eşinize Giftipass vermeyi unutmayın. Ortak, hediye çeki geçerliliğini kontrol edecek ve hizmeti katalogda sunacaktır. Otel konaklamaları için Hediye kuponunu etkinlik yerine götürmeniz gerekmez. Tatil.com çağrı merkezi, rezervasyon işlemini tamamlamak için Giftipass'ın arkasındaki güvenlik kodlarını isteyecektir. Dikkat: Giftipass çekinizi eşinize önceden göndermeyin. Giftibox çekimi için rezervasyon yaptın ama başka bir iş çıktı. Yapmanız gereken: Rezervasyon değişikliği / iptali, rezervasyon yaptığınız iletişim bilgileri kullanılarak yapılmalıdır. Otel rezervasyonunun iptali veya değiştirilmesinde dikkat edilmesi gereken bir süre vardır. Bu süre zarfında rezervasyonunuzun iptalini veya değişikliğini bildirmezseniz, Giftipass hediye çeki kullandığınız kabul edilir. Giftibox'ta indirim koduyla ödeme yapabilirsiniz: İndirim koduyla ödeme yapmak için indirim kodunuzu alışveriş sepetinizdeki "indirim kodu" alanına girmeniz yeterlidir. İndirim, doğrudan siparişinize yansıtılır. Giftibox'tan gelen kutunun fiyatı haricinde fazladan ücret ödemeniz gerekir: Giftibox kataloğunda ayrıntıları verilen hizmetler veya ürünler için ekstra bir ücret talep edilmez. Bununla birlikte, bazı seçenekler yemek sırasındaki taşıma hizmetini veya hizmet yerini içermeyebilir. Katalogda verilen hizmetler dışındaki herhangi bir ekstra tüketim için ortağın ödemesi gerekir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Giftibox

Giftibox, 2011 yılında kurulan bir çevrimiçi mağazadır. Türkiye\u0027de istedikleri kişiye veya yüzlerce muhteşem seçenek arasından istedikleri kişiye hediye olan bir hediyedir. Fırsat olağanüstü hediyeler konseptidir. Bu eşsiz konsepti, üzerinde fiyat olmadan, Kişisel Bakım, Tat, Macera, Eğlence, Seyahat, Özel ve Bi\u0027dolu gibi temalardan seçim yapma şansı sunuyor. Artık heyecan verici bir macera aktivitesi, masaj ve güzellik salonları ya da dünya mutfakları eşsiz lezzetlerden seçerek ya da ürün temasından bir ürün seçerek Türkiye\u0027nin her yerine kapınıza ücretsiz teslimat yapmayı unutulmaz bir deneyim yaşatıyor.

30% indirim

Bu sayfada, Giftibox için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Giftibox ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar