Giyce Indirim Kodu - 40% - Giyce Kuponu Mart 2023

Giyce promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mart 2023

En iyi fiyatlar Giyce'da. Bu sayfadaki Giyce Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 40% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (28)
  • Kodu (7)
  • Kampanyalar (21)
  • Ücretsiz Kargo (1)

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

"Giyce ile alışveriş yaparken aşağıdaki ipuçlarını göz önünde bulundurmak çok önemlidir. Tüm ülke için, nakliye indirimi 3.5 $ olarak sabitlenecektir. 100 $ 'lık siparişlerde ücretsiz gönderim. Siparişleriniz ekspres kargo ile teslim edilir. nakliye kodu ile sipariş.Kısa sürede ve sorunsuz bir şekilde hazırlanacak ve gönderilecektir. Sipariş talebinizi aldıktan sonra, siparişinizi ortalama 1-4 gün içinde alacaksınız. Siparişim gönderildi. Sipariş talebiniz sistemimize sorunsuz bir şekilde ulaştıktan sonra, sistemimizi kaydederken belirttiğiniz e-posta adresine siparişinizi detaylandıran bir e-posta gönderilecektir. Giriş yaptıktan sonra, "" Hesabım "sayfasının" "Siparişlerim" "bölümünden web sitemize verilen siparişleri takip edebilirsiniz.Alınan ürün sizi tatmin etmediyse, ücretsiz olarak evden ücretsiz olarak geri gönderebilirsiniz uluslararası iadeler için nakliye maliyeti müşteri tarafından karşılanır.Paketinizi aldıktan ve gerekli kontrolleri yaptıktan sonra geri ödeme işlenecektir.İstenmeyen çevrimiçi alışverişlerinizi (iç çamaşırı, kişisel bakım, mayo ve gece elbisesi kategorileri hariç) iade edebilirsiniz. Fiyat etiketlerini kaldırmadan satın alma fiyatından itibaren 7 gün içinde.Gümrükte herhangi bir problemden kaçınmak için, iadelerinizi yerel posta hizmetleri aracılığıyla göndermenizi öneririz.Not: Web sitemize verilen siparişiniz henüz size ulaşmadıysa, iletişim talebinizi kullanarak değişiklik talebinizi müşteri hizmetlerimize iletebilirsiniz. "

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Giyce

Hikayemiz 1996 yılında, 2009 yılında tek bir marka olan Creafair altında birleştirilen iki ayrı şirket olarak başladı. Bunu, Fatih, İstanbul'daki üretim tesisimizin lansmanı ve markalama sürecimizin son aşaması Creafair 2012'de geldi. yerine Giyce girdi. Yıllar geçtikçe, üretim ve e-ticaret faaliyetlerindeki büyümemizi sürdürerek, kadınları ve kızları hedefleyen iç çamaşırı sunumumuzu erkek çorapları, ev giysileri ve plaj kıyafetleri ile genişlettik. Giyce'i başta AB, Balkanlar, BDT ve MENA olmak üzere geniş bir coğrafyada çok sayıda milletten insana sunuyoruz.Giyce'in hedefi artık iç giyim markasındaki liderlik konumumuzu daha da güçlendirmektir.

40% indirim

Bu sayfada, Giyce için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Giyce ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar