indirimkodları.com

Glovo İndirim Kodu

Glovo promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2021

En iyi fiyatlar Glovo'da. Bu sayfadaki Glovo İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

İlk Glovo'nuzu sipariş etmek gerçekten kolaydır. Sadece şu adımları takip edin: (1) Profilinizdeki "Ödeme yöntemlerini yönet" bölümüne gidin ve banka / kredi kartı ekleyin; (2) Ana ekrana geri dönün ve teslimat adresini ayarlayın. Açılır menüden doğru şehri seçmeyi unutmayın. Bir promosyon kodunuz varsa, sipariş vermeden önce profilinizde doğrulamayı unutmayın. Şimdi 3 seçeneğiniz var: (1) Bir şey satın alın: bir restorandan veya mağazadan. Herhangi bir kategorideki ortaklarından herhangi birini seçin. (2) Bir şeyler gönderin: sadece bir toplama noktası ve varış noktasıyla herhangi bir şey göndermek için kurye kullanabilirsiniz. (3) Bir şey isteyin (Herhangi bir şey): ihtiyacınız olan her şeyi tanımlayın ve Glovo bunu gerçekleştirmeye çalışacaktır! Her seçenek için gereken adımları izleyin ve işiniz bittiğinde, bir kurye siparişinizi kabul edecek ve birkaç dakika içinde teslim edecektir. Birden fazla teslimat adresi eklemeniz gerekirse, siparişleri glovoapp.com web sitelerinde vermeniz gerekir.
Glovo siparişlerini iptal edebilirsiniz, ancak iptal ücretleri geçerli olabilir. Yemekle ilgili siparişlerde, aşağıdaki etmenlere bağlı olarak bir miktar ücretlendirilirsiniz. (1) Mağaza zaten siparişinizi kabul etmiş ve siparişinizi hazırlamaya başlamışsa, ürünlerin fiyatı sizden tahsil edilecektir. (2) Siparişinize zaten bir kurye atanmışsa, iptal ücreti tahsil edilecektir. (3) Mağaza siparişinizi zaten kabul etmiş ve hazırlamaya başlamışsa ve bunu teslim etmek için bir kurye atanmışsa, ürünlerin fiyatı ve iptal ücreti alınır. (4) Kurye teslimat alanına ulaştığında ve siparişi tamamlarsa, ürünlerin fiyatı ve teslimat ücreti alınır. Lütfen unutmayın, gıda ile ilgili siparişler iade edilemez.