Glovo İndirim Kodu - 15% Kupon Aralık 2022

Glovo promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2022

En iyi fiyatlar Glovo'da. Bu sayfadaki Glovo İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (4)
  • Kodu
  • Kampanyalar (4)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

İlk Glovo'nuzu sipariş etmek gerçekten kolaydır. Sadece şu adımları takip edin: (1) Profilinizdeki "Ödeme yöntemlerini yönet" bölümüne gidin ve banka / kredi kartı ekleyin; (2) Ana ekrana geri dönün ve teslimat adresini ayarlayın. Açılır menüden doğru şehri seçmeyi unutmayın. Bir promosyon kodunuz varsa, sipariş vermeden önce profilinizde doğrulamayı unutmayın. Şimdi 3 seçeneğiniz var: (1) Bir şey satın alın: bir restorandan veya mağazadan. Herhangi bir kategorideki ortaklarından herhangi birini seçin. (2) Bir şeyler gönderin: sadece bir toplama noktası ve varış noktasıyla herhangi bir şey göndermek için kurye kullanabilirsiniz. (3) Bir şey isteyin (Herhangi bir şey): ihtiyacınız olan her şeyi tanımlayın ve Glovo bunu gerçekleştirmeye çalışacaktır! Her seçenek için gereken adımları izleyin ve işiniz bittiğinde, bir kurye siparişinizi kabul edecek ve birkaç dakika içinde teslim edecektir. Birden fazla teslimat adresi eklemeniz gerekirse, siparişleri glovoapp.com web sitelerinde vermeniz gerekir. Glovo siparişlerini iptal edebilirsiniz, ancak iptal ücretleri geçerli olabilir. Yemekle ilgili siparişlerde, aşağıdaki etmenlere bağlı olarak bir miktar ücretlendirilirsiniz. (1) Mağaza zaten siparişinizi kabul etmiş ve siparişinizi hazırlamaya başlamışsa, ürünlerin fiyatı sizden tahsil edilecektir. (2) Siparişinize zaten bir kurye atanmışsa, iptal ücreti tahsil edilecektir. (3) Mağaza siparişinizi zaten kabul etmiş ve hazırlamaya başlamışsa ve bunu teslim etmek için bir kurye atanmışsa, ürünlerin fiyatı ve iptal ücreti alınır. (4) Kurye teslimat alanına ulaştığında ve siparişi tamamlarsa, ürünlerin fiyatı ve teslimat ücreti alınır. Lütfen unutmayın, gıda ile ilgili siparişler iade edilemez.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /604 stemmen

über Glovo

Glovo, şehrinizdeki en iyi ürünleri dakikalar içinde alabilmenizi sağlayan bir uygulamadır. Şehrinizden istediğiniz her şeyi birkaç dakika içinde alır, toplar ve teslim ederler. Şehrinizde bir şarj cihazı, yiyecek, güler yüzlü, en sevdiğiniz restorandaki sıcak yemek gibi tuşlarınız gibi her şeyi sunuyor. sizin için en iyi site. En iyi ürünlerle çok hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Müşterilerin memnuniyeti, müşterilerini her gün yükseltebilecekleri amaçtır. Onlara ne istediğinizi ve sizin için en iyisini ve nerede olursanız olun, size teslim edeceklerini söyleyin.

15% indirim

Bu sayfada, Glovo için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Glovo ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar

FLO için diğer promosyon kodları