indirimkodları.com

Gold Hediye Çeki - 15% - Gold Kupon Mayıs 2022

Gold promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mayıs 2022

En iyi fiyatlar Gold'da. Bu sayfadaki Gold Hediye Çeki, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 15% Indirim Kodu ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Oğulları tarafından cesaretlendirilen Bernard Gantmacher, GANT A.Ş.'yi kurdu ve şirketin kendi markasıyla gömlek üretmeye başladı. New Haven, Connecticut ve yakındaki Yale Üniversitesi'nden etkilenen GANT, Ivy League Look'u şekillendirmede önemli bir rol oynuyor.
DAHA. BİLGİ
Mükemmel bir rulo, soyunma döngüsü, kutunun arkası. Yenilik bir şirkettir. Mükemmel silindir, soyunma halkası, kutu çizme, arka yaka düğmesi ve düğme sekmesi. İnovasyon, bir markanın rekabetten önceki başarısının sırrıdır. Daniel Craig'in Bond'u sekmeli bileziği modaya geri döndürmüş olabilir, ancak düğme sekmesini bağlantıya tam olarak uyması için icat eden Q değil, Elliot Gant idi. GANT'ın Yaratıcı Yönetmeni Matthew Wood neden geri dönüş yaptığını açıklıyor. Oğulları tarafından cesaretlendirilen Bernard Gantmacher, GANT A.Ş.'yi kurdu ve şirketin kendi markasıyla gömlek üretmeye başladı. GANT basit bir fikir odaklı şirkettir: öğrenmeyi asla bırakma! GANT'ın mirası 1949'da Connecticut'ta bir gömlek firması kuran Bernard Gantmacher tarafından doğdu.