indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Golden Rose

Golden Rose İndirim Kodu

Golden Rose promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Kasım 2021

Golden Rose İndirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Golden Rose'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 80% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

ALIŞVERİŞ İPUÇLARI
Dünyanın en büyük 5 oje üreticisinden biri olan Erkul Kozmetik, ürünlerini Avrupa, BDT ülkeleri, Balkanlar, Orta Doğu, Kuzey Afrika ve ABD de dahil olmak üzere 5 kıtada 86 ülkeye ihraç etti. Türkiye'de kozmetik ihracatında ilk sırada yer alan başarı, Erkul Kozmetik’in bu ülke ekonomisindeki başarısını da destekledi.
DAHA. BİLGİ
Erkul Kozmetik Türkiye GR'si genel olarak ve Emily markaları ile parfümeri, eczaneler ve 7500 satış noktası olan zincir marketten oluşuyor ve Golden Rose markalı, seçkin 35 alışveriş merkezi ile kendi markasının geniş bir satış ağına sahip. Erkul Kozmetik, toplam 70.000 m2 kapasiteye sahip entegre üretim tesislerinde kozmetik, plastik ambalaj ve parfüm üretmektedir. Kozmetik üretimi, İstanbul'da 36.000 m2 kapalı alan, ISO 22716: 2007 uyarınca Kozmetik-GMP ve ISO 9001: 2008 Kalite Yönetim Sistemleri, hijyen koşullarında, ileri teknoloji kullanılarak üretim teknolojisinde modern teknoloji ile üretilmektedir.
Erkul Kozmetik, uzman ve deneyimli ekibiyle, akredite laboratuarlarda AB direktiflerine uygun olarak tüketiciye sunulmadan önce Ar-Ge çalışmaları yürütmekte ve satışa sunulan her ürünün Ürün Güvenliği dosyasına sahiptir. Erkul Kozmetik, 30 yıllık tecrübe gücüyle kaliteyi hedefleyerek güzellikler dünyasında yolculuğunu sürdürüyor ve sürekli gelişiyor.