indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Google Adwords

Google Adwords İndirim Kodu

Google Adwords promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2021

En iyi fiyatlar Google Adwords'da. Bu sayfadaki Google Adwords İndirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 50% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Google Adwords aşağıdaki gibi çalışır: Google Reklamlar, kullanıcılar sunduğunuz ürünleri ve hizmetleri çevrimiçi aradıklarında reklamınızı göstererek çalışır. Akıllı teknolojiden yararlanarak, Google Reklamlar, reklamlarınızı hemen harekete geçmeye hazır olduklarında potansiyel müşterilerin önüne çıkarmaya yardımcı olur. 1. Web sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek veya işletmenize daha fazla telefon görüşmesi yapmak gibi hedefinizi seçerek başlayın. 2.Sonra reklamınızın gösterileceği coğrafi bölgeyi seçersiniz. İşletmenizin etrafında küçük bir yarıçap olabilir veya şehirler, eyaletler veya tüm ülkeler gibi daha geniş bir alan olabilir. 3. Son olarak, reklamınızı hazırlar ve aylık bütçe sınırınızı belirlersiniz. Reklamınız onaylandıktan sonra, hedef bölgenizdeki kullanıcılar sizinki gibi bir ürün veya hizmeti aradığında görünebilir. Yalnızca reklamınızı tıklamak veya reklamınızı aramak gibi kullanıcılar reklamınızla ilgilendiğinde ödeme yaparsınız.
Google’da Google Adwords’ten reklam vermeye aşağıdaki yolları kullanarak başlarsınız: Google Reklam’a başlamak için kaydolmak için burayı tıklayın. Rehberli kurulum süreci, ilk reklamınızı yalnızca birkaç adımda oluşturmanıza yardımcı olacaktır. Kayıt olmak için yardıma ihtiyacınız varsa, Google Reklam uzmanları yeni hesabınızı oluşturmak ve hatta ek kampanyanıza gerek kalmadan ilk kampanyanızı oluşturmanıza yardımcı olmak için hazırdır.