indirimkodları.com
Anasayfa Kategoriler Google Play

Google Play Promosyon Kodu

Google Play promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Ekim 2020

En iyi fiyatlar Google Play'da. Bu sayfadaki Google Play Promosyon Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 60% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Google Play Aile Kütüphanesi kullanan 5 akrabası ile Google Play 'den elde edilen uygulamaları, rekreasyonları, filmleri, TV programlarını ve dijital kitapları ve sesli kitapları paylaşabilirsiniz. Nitelikli satın alma doğal Aile Kütüphanesi eklenebilir, ya da bunları aldıktan sonra kendiniz ekleyebilirsiniz. Aile kütüphanesinden satın aldığınızda veya aile toplantınızı terk ettiğinizde, akrabalarınız Aile Kütüphanesi 'ne eklediğiniz satın alımları kaybetmenizi ister.
Sen kredi ve platin kartları kullanarak satın yapabilirsiniz. GooglePlay Visa, MasterCard onaylamaktadır. Android telefon veya tabletinizi çocuklar da dahil olmak üzere başkalarıyla paylaşmanız durumunda, ebeveyn denetimlerinin madde geliştirme düzeyine bağlı olarak kare indirme veya satın alımları açabilirsiniz. Her tür madde için ve her gadget için farklı ebeveyn kontrol ayarlarını seçebilirsiniz.
Google Play aracılığıyla ücretsiz uygulamaları ve maddeyi keşfedebilirler ve aynı şekilde bazı ücretli içerikleri de görebilirsiniz. Tüm hesaplar için bir taksit formu gereklidir. Ücretsiz madde indirmeden beri henüz bir değişim hakkında (ne zaman bir şey maliyeti $0,00) hakkında düşünce, bir kredi ya da kapalı şans üzerinde kart onay kartı dahil provoke olabilir şimdi bir kayıt var. Ücretsiz madde indirmek için ücretlendirilmezsiniz.