indirimkodları.com

Gopro Indirim Kodu

Gopro promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Aralık 2020

Gopro Indirim Kodu bu sayfadan ulaşabilirsiniz. Gopro'dan alışveriş yapmak çok kolay, hem de çok uygun fiyatlarla ✓ 15% ekstra indirim!

  • Tüm
  • Kodu
  • Kampanyalar
  • Ücretsiz Kargo

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Gopro.com'dan satın aldığınız ürünler hakkında tamamen bilgi sahibi olmanızı istiyoruz. Siparişinizi aldıktan sonraki 30 gün içinde herhangi bir zamanda% 100 memnun değilseniz, geri ödeme için bize iade edebilirsiniz . Soru sorulmadı. Garanti kapsamında olmayan nedenlerden dolayı hasar gören herhangi bir ürün, Para İade Garantimiz kapsamında geri ödeme için geri kabul edilemez. Ayrıca, ilişkili nakliye ücretleri iade edilmez. NOT: Bu garanti yalnızca gopro.com'a verilen siparişler için geçerlidir.Para İade Garantisi şu ürünleri içermez: Hero5 Black ile Karma, Hero5 Black için Karma, Karma Grip için Uçuş Kiti, Karma Core, Karma Stabilizer, Karma Grip ve Karma Denetleyici (topluca “Karma Ürünleri”). % 100 memnun kalmazsanız, gopro.com'dan satın alınan hasarsız Karma Ürünlerini aldıktan sonraki 14 gün içinde iade edebilirsiniz. Geri ödeme almaya hak kazanmak için Karma ürününüzü ORIGINAL kutusuna cihaz, şarj cihazı, pil, talimatlar ve diğer bileşenler dahil olmak üzere iade edin. Tüm mallar yeni durumda olmalıdır. Nakliye ücretleri uygulanabilir.
Siparişinizi gopro ile kontrol etmek için lütfen web sitemizden hesabınıza giriş yapın, herhangi bir güncellemeyi görebilirsiniz. Gopro kredi kartlarını kabul etmez ancak diğer tüm ödeme şekillerini kabul eder. Ve daha fazla bilgi için web sitemiz @ gopro.com üzerinden go pro adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.