Gulaylar Indirim Kodu - 80% Kuponu Mart 2023

Gulaylar promosyon kodu ve indirim kodları - Güncelleme Mart 2023

En iyi fiyatlar Gulaylar'da. Bu sayfadaki Gulaylar Indirim Kodu, alışveriş çeki ve kampanya haberlerini kullanarak gönlünüzce indirimli alışveriş yapabilirsiniz ✓ 80% İndirim Kodu ekstra indirim!

DAHA FAZLA GÖR

  • Tüm (50)
  • Kodu (12)
  • Kampanyalar (38)
  • Ücretsiz Kargo

Son Kullanım Satışları

Web sitemizde birçok tasarruf ipucu var

Aşağıdaki alışveriş ipuçları bizimle ticarette çok önemlidir. Ürünlerimiz yasal çerçeve içerisinde cayma hakkı kapsamında 7 gün içinde iade edilebilir. Değişiklik ya da ekleme yapılarak kişisel olarak üretilen kişi için üretilen ürünler iade kapsamı dışındadır. Örneğin; "Kendi mücevherinizi tasarlayın" uygulaması ile sipariş edilen ürünler, elmas grup ürünlerinde 14 ayar altın dışındaki ayarlarda sipariş edilen ürünler, müşterinin parmağına göre değiştirilen ürünler ve üzerlerinde özel yazıları olan ürünler ve sertifika kayboldu iade edilemez. Değiştirilecek ürünler için aynı koşullar geçerlidir. Her şeyden önce, iade talebinizi yazılı olarak [email protected] e-posta adresine göndermelisiniz.Gulaylar.com Talebinizi inceleyecek Müşteri Hizmetleri 24 saat içinde size geri dönecektir. Gulaylar.com müşteri hizmetlerinin gözden geçirilmesinin ardından, size gönderilecek adrese (ürün, fatura, sertifika, ürün kutusu ve ambalajın yanı sıra gösteren kargo teslim raporu ile birlikte) dönmek istediğiniz ürünü alacaksınız. gulaylar.com'a ve diğer tüm belge ve malzemelere gönderildiği). iletişim kurmanız gerekiyor. Faturasız siparişler iade edilmez. Kargo şirketi veya iade nakliye sırasında iade işlemini yapan müşteriden kaynaklanan nedenlerle ürün ve ürünle birlikte gönderilen belgelerde ve malzemelerde meydana gelebilecek bozulma. Herhangi bir aşağılayıcı durumun sorumluluğu, nakliye ve sigorta masrafları dahil olmak üzere tüm masraflar geri ödemeyi yapan müşteriye aittir. İade alındıktan sonra iade koşullarının yerine getirilip getirilmediği gulaylar.com kalite uzmanlık ekibi tarafından incelenir.İade onaylanırsa, siparişin kredi kartı kullanılarak verilmesi durumunda, ürünün / ürünlerin fiyatı 10 iş günü içinde, kredi kartı; Banka havalesi / EFT yoluyla yapılmışsa, banka hesabına iade edilecektir. Geri ödeme tutarının kredi kartına yansıması bankalara göre değişir, ancak 1 ila 7 iş günü sürebilir.

Promosyon önerileri gibi

Oy ver!
3.5 /605 stemmen

über Gulaylar

Gülaylar Grubu'nun temeli 1926 yılında kurucumuz İhsan Gülay tarafından atıldı. İkinci nesil önce Gülaylar Mehmet Gülay, 1951'de satın almaların yapılandırılmasıyla bölgesel ilişkilerin ardından bugün Türkiye ve dünya çapında kurumsal bir istikrara kavuştu. 90 yıllık tecrübesi ve arkasında sermaye birikimi olan Gülaylar Grubu sağlam bir temel üzerine inşa edildi. temeller. tasarımdan üretime, toptan satışlardan perakende satışlara, ithalattan çok geniş bir ihracat yelpazesine sahipken, tamamen entegre bir yeniden yapılandırma faaliyetini sürdürürken, uluslararası düzeyde şirketler oluşturarak üçüncü sektörde faaliyet gösteren turizm, gayrimenkul geliştirme ve inşaat sektörüne ekleyin Türkiye'nin önde gelen gruplarından biri olmuştur. 205 Gulaylar Grubu'nda bulunan ve her biri kendi alanında öncü 36 şirketten oluşan 500 büyük sanayi kuruluşu. Kuyumculuk sektöründe faaliyet gösteren firmalarını kuyumculuk grubu adı altında tam entegre bir yapı ile birleştirmiştir.

80% indirim

Bu sayfada, Gulaylar için en son indirim kodlarını ve teklifleri topladık. Çok fazla indirim elde etmek için bir sonraki şanslı kişi olabilirsiniz. Web sitemize bir göz atın ve benzer kodları her gördüğünüzde tıklayın. Gulaylar ile çok para tasarrufu yapabilirsiniz!

Popüler mağazalar